2726

ورزش مخصوص داره سرچ کن انجام بده..من خودم لیموترش میخورم بهترمیشم..بعدغذاسریع دراز نکش..بالشتتم یکم بلندباشه خوبه..هفته های اخر که بچه میادپایین بهترمیشی

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه من از اولش پایینه

پایینه ولی حتما معده ت تحت فشاره که اسید ترشح میکنه چون رحمت بزرگتر شده..من الان37هفته م دیگه خبری از سوزش نیست ولی هفته 28که بودم وحشتناااااااک سوزش داشتم انگار معده م داشت سوراخ میشد..

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
2728
بسلامتی زایمان کیه؟ خیلی سنگین شدی؟

قربانت

سونو وتاریخ پریودمیگن 12ابان ولی دکترم میگه سه شنبه معاینه لگن انجام میدم اگه تاهفته بعدش زایمان نکردی تحریک دهانه رحم انجام میدم دیگه نهایتش اول یادوم ابان..حس خودم میگه 30مهر😀

بسلامتی زایمان کیه؟ خیلی سنگین شدی؟

سرپسرم خیلییییییییییی سرحال بودم ولی ایندفعه دختره وازاول حس سنگینی وحشتناک داشتم..حالا منو ببینن فکرنمیکنن باردارم همسایه مون بااینکه همش منومیدیده تازه فهمیدباردارم ونزدیک زایمانه..اونم نه ازشکم خودم بهش گفتم..ظاهرم خوبه ولی بشددددت سنگینم..که میگن به خاطر دختربودنه

انشالله بسلامتی  اولیه؟ چند سالته؟ پیاده روی داری؟

نه دومی..زایمان اول طبیعی بود وعاااااااااااالی..کلا بااینکه سنگین وتنبل شدم تحرک وفعالیتم زیاده..اره پیاده روی هم دارم ولی طبق تجربه اولم قر دادنو به پیاده روی ترجیح میدم

آره دختر خیلی سنگین میکنه آدمو تجربشو دارم قدت وزت؟

قبل بارداری وزنم 68قدم 165

الان وزنم 80😐😐ولی خب چاق نشدم شکمم کوچیکه نمیدونم این 12کیلوکجارفته😀😀😀

2706