2726

رابطه منو مادرشوهرم خیلی خوب بود برعکس راب، ه جاریم با مادرشوهرم بعداز ی مدتی کلا اخلاق مادرشوهرم عوض شد تا بحدی ک من و شوهرمو از خونش بیرون کرد هرروز فحش مبدا و رابطش با جاریم خوب بود من شک کرده بودم (چون چن بازی جاریم از دهنش درفت ک دعا گرفته) تا اینک امروز از ی خانومی سرکتاب باز کردم اون گفت حالا میخام برم ی باطل نامه بگیرم تا دعا ک جاریم گرفته رو باطل کنم 

اوایل خیلی ب جاریم دل میسوزم اما حالا دیگ ن بخام کوچکترین محبتی کنم آیا ب روی جاریم بیارم ک دعا خریده یا نه؟ 

فکر نمیکردم کسایی که مذهبی هستن به این چیزا اعتقاد داشته باشن😮

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به دعا اعتقادی ندارم

ینی الکی الکی، سر هیچ و پوچ، باهم بحث میکردید، بعد الکی گفت از خونه من برید بیرون؟ بعد شما این وسط هیییچ حرفی نزدید و واکنشی نشون ندادید؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

چقدر همچین زندگی هایی که دعا و طلسم و این چیزا میکنن و اعتقاد دارن ترسناکه😐

فکر نمیکردم کسایی که مذهبی هستن به این چیزا اعتقاد داشته باشن😮

این چیزا واقعا هست من بارها با چشم خودم دیدم 

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
این چیزا واقعا هست من بارها با چشم خودم دیدم 

با عقل جور در نمیاد هم خدا رو قبول داشته باشی و هم طلسم و دعا رو 

وقتی به طلسم اعتقاد داری یعنی قدرت رو به غیر خدا نسبت دادی

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
با عقل جور در نمیاد هم خدا رو قبول داشته باشی و هم طلسم و دعا رو  وقتی به طلسم اعتقاد داری یعن ...

دعای قرانی دیگ ن چیز دیگه ای

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
به دعا اعتقادی ندارم ینی الکی الکی، سر هیچ و پوچ، باهم بحث میکردید، بعد الکی گفت از خونه من برید بی ...

اگه بجان پسرم قسم بخورم باور میکنی ی بار تنهای رفتم خونش با ی قیافه  چادرش برداشت رفت تو کوچه نشست منم مجبور شدم بیام از خونش  

ی بار هم شوهرم از خونش بدونه هیچ دلیلی بیرون کرد گفت زنداداشت نمیاد شما هم نیایید بجان پسرم اگه دعواهم بگم شاخ درمیارید

2706