2703
2553
عنوان

همه چی فیک بود😐✌🏻کاربر دروغ گوی تعلیقی🤧✌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 58 پست

من بشخصه فقط سوالات بارداری رو باور میکنم راسته😂

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

منم از این خانوم راجع به سگم راهنمایی گرفتم داروساز بودنشونو نمیدونم ولی دیگ اصلا دلیلی نداره راجع به داشتن یا نداشتن حیوون خونگی دروغ بگه بعدم منو کامل راهنمایی کردن مشخص بود که اطلاعات دارن 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز عادت نکردین ک کسیو جدی نگیرید؟

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2456
منم از این خانوم راجع به سگم راهنمایی گرفتم داروساز بودنشونو نمیدونم ولی دیگ اصلا دلیلی نداره راجع ب ...

چی بگم والا این عکسو تو نت دیدم شک کردم به حرفاش

منم میتونم عکس پت نتی بذارم و چون حدود دو ساله راجع سگ ها میخونم اطلاعات بدم

مسئله پت داشتن یا نداشتنش نیست بقیه حرفاش🤔

چی بگم والا این عکسو تو نت دیدم شک کردم به حرفاش منم میتونم عکس پت نتی بذارم و چون حدود دو ساله راج ...

نمیدونم بقیه حرفاش چی بوده ولی به نظر من خانوم خوب و موجهی بودن 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....

سلام عزیزم

منم

چرا میگی دروغگو؟؟

میخوای فیلم و عکس بفرستم از پتم؟؟😳😳

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
نمیدونم بقیه حرفاش چی بوده ولی به نظر من خانوم خوب و موجهی بودن 

عزیزدلم

لطف دارید

نمیدونم چرا انقدر وقیحانه تهمت میزنه

من خودم (یعنی همسرم) با ارش بابایی دوست هستیم

من سگم رو از اون خریدم پارسال

نمیدونم چشه این خانم یا آقا 🤦🏼‍♀️😆😆

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
2714

مطالعات احمقانه ی تو فقط به درد خودت میخوره

مشخصه بسیار عقده ای هستی

متاسفم براتون

منم از این خانوم راجع به سگم راهنمایی گرفتم داروساز بودنشونو نمیدونم ولی دیگ اصلا دلیلی نداره راجع ب ...

عزیزم

لطف داری

واقعا ایشون رو متوجه نمیشم

من کاربر سال ۹۱ هستم که چندین بار تعلیق شدم

اینجا خیلی ها منو میشناسم

واقعا چرا باید دروغ بگم

توی همین سایت کلی کمک مالی کردم

واسه دختر کوچولویی پروتز چشم خریدم

و خیلی از بچه های کاربرهای دیگه رو سرپرستی میکنم(البته اگه خدا قبول کنه)

خیلی دلم شکست

خیلیییی

اصلا اشکم دراومد

💔💔😞😞

اینام دوستام هستن عزیزم

میتونید خودتون بپرسید ازشون

@فریماه111    

@یازینبکبری    

@زندگی644    

عزیزم لطف داری واقعا ایشون رو متوجه نمیشم من کاربر سال ۹۱ هستم که چندین بار تعلیق شدم اینجا خیلی ...

چی شده جانم؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
چی شده جانم؟ 

وای فریماه

یه عقده ای اومده منو صدا زده

به بقیه گفته من دروغگو ام🤦🏼‍♀️😆😆😂

خداروشکر شما و آرزو و بچه های دیگه هستید😘🤦🏼‍♀️

بفرما کاربر احمق و حسود و عقده ای من و سگم حالا برو بمیر

ای ننه چه بامزه ست😍

ول کن عزیزم الکی کاربریت تعلیق می شه 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
وای فریماه یه عقده ای اومده منو صدا زده به بقیه گفته من دروغگو ام🤦🏼‍♀️😆😆😂 خداروشکر شما و آرز ...

ای بابا 

مثل اینکه جدی جدی نی نی سایتی ها فکر کردن کارآگاه اف بی ای هستن 😑😑

بفرما کاربر احمق و حسود و عقده ای من و سگم حالا برو بمیر

اینم عکس

انگل جامعه

ببین و یاد بگیر به دیگران تهمت نزنی

هرچه در فهم تو آید،،آن بود مفهوم تو

@بیشون_فرایز    

2706