2726

بچه ها یه کاربری بود میگفت که داروسازه و صد میلیون داره در ماه

منم گفتم عقده ای بازی درنیارمو قبول کردم

@tafia بود اسمش

الان یه کاربر هست اسمش همونه نمیدونم خودشه یانه 

گفت از گلبا پت سگ شیتزو مالتیز خالص خریده😐✌🏻 «مشخص بود اطلاعات نداره شیتزو مالتز نژاد میکسه» 

من قیمت مالتز های گلبا پت رو میدونستم

گفت سی میلیون خریده،خب منم قبول کردم چون گلبا پت هاشو گرون میفروشه

پری روز تو نت زدم شیتزو مالتیز عکساشو نگاه کنم که دقیقا عکس سگ اون کاربرو دیدم تو اگهی پتیران😳

یعنی هرچی گفته فیک بوده؟😐😐 من میدونستم که ممکنه همه حرفاش الکی باشه چون یه داروساز کجا وقت داره که بیاد وقتشو تو این سایت هدر بده مثل ما🤦🏼‍♀😂🤧

البته بگم جز این عکس یه عکسم از سگش کنار صورتش گرفته بود برا همین میگم شاید واقعا سگه رو داشته، اینم بگم گفت تو سه روز جای دستشویی رو یاد گرفت ولی من تو مطالعاتم فهمیدم که سگ های مالتیز ۱تا۴ ماه طول میکشه جای دستشویی شون رو بلد بشن

@بیشونفرایز    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا چیش قابل باوره دیگه🤦🏻‍♀️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

نوم خدا سیش

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

چقدر بیکارید ببخشیدا!!!!!!

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706