2733
2734
عنوان

مبلاتونو با چی تمیز میکنینن؟؟؟؟

199 بازدید | 22 پست

مبلام روشنه و چنس مازراتی

خیلی کدر شده و لکه لکه داره.

با چی تمیز میشن؟؟ ی محلول خونگی بگین بیزحمت

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

کاور داره فقط کاورو دستمال نمدار میکشم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من یبار با شامپو فرش پاک کردم چرک مرده شد میخام برا عید بگم مبل شویی بیاد خونه تمیزش کنه

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️
منم روشنه با پودر ماشین لباسشویی و سفید کننده تمیز میکنم

سفید کننده منظورت وایتکسه؟

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
من یبار با شامپو فرش پاک کردم چرک مرده شد میخام برا عید بگم مبل شویی بیاد خونه تمیزش کنه

عه ینی شامپوفرش نکشم ..میخاستم برم بخرم😐🤦🏻‍♀️

استاتریه سوال میشه بپرسم اینجا درمورد فرش

بپرس گلم

2706