2733
2734

چه زمانی هست کسی میدونه ؟یک استاد بی انثاف نمرم رو ثبت نکرده به مشکل خوردم کسی میدونه چکارکنم همشون تو دانشگاه هم با هم هستن به خاطر این باید یک ترم اضافه بخونم

عزیزم من جواب سوالتو نمیدوتم چون خودم جدیدالوردم🤣

اما میشه یه سوال بپرسم عزیزم درباره پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور؟

شما چجوری پرداخت میکنی؟خودت با کارت؟یا میری کافی نت برات پرداخت کنه؟

😊
عزیزم من جواب سوالتو نمیدوتم چون خودم جدیدالوردم🤣 اما میشه یه سوال بپرسم عزیزم درباره پرداخت شهریه ...

عذر میخوام الان پیامتو دیدم عزیزم من خودم با گوشی کارت به کارت میکنم برو تو سایت گلستان بعد برو تو حساب کاربریت گزینه شهریه بعد پرداخت شهریه رو با کاارت انتقال میدی آسونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عذر میخوام الان پیامتو دیدم عزیزم من خودم با گوشی کارت به کارت میکنم برو تو سایت گلستان بعد برو تو ح ...

خواهش میکنم عزیزم❤عه واقعا چقدر خوب

من فکر کردم فقط با رمز پویا و اینا میشه ک اونم من هر کاری کردم رمز پویا واسم نمیومد

مرسی عزیزممم😘😘💋

😊
2731
خواهش میکنم عزیزم❤عه واقعا چقدر خوب من فکر کردم فقط با رمز پویا و اینا میشه ک اونم من هر کاری کردم ...

خوب رمز پویاهم میخواد دیگه مگه کارت به کارت نکردی با گوشی تاحالا؟بببین بالای صد هزارتومن بخوای با گوشی بزنی رمز پویا میخواد