2703
2553
عنوان

برم خونه مادرشوهرم؟

147 بازدید | 10 پست

دوستای خوبم هفته دیگه عروسی داریم.مامان و بابام توی رودروایستی میرن.من و شوهرم نمیریم.خونه خودمون هم بنایی هست نمیشه برم.به نظرتون برم خونه مادرشوهرم پیش شوهرم چند روز تا مطمئن بشم خدایی نکرده بابام اینا کرونا ندارن یا نه.یا بمونم خونه پدرم ریسک کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من بودم خونه پدرم ترجیح میدادم

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
من بودم خونه پدرم ترجیح میدادم

عزیزم اینم بگم خونه خودم با خونه مادرشوهرم توی یک ساختمونه پدر شوهرم داده زندگی کنیم‌.در واقع مادرشوهرم بنایی داشته اونا اومدن خونه ما زیرزمین.یعنی خونه خودمه ولی چون من از اول بنایی رفتم خونه پدرم بنا به دلایلی که راحتتر باشم.اینطوری میگم خونه اوناس

2714
عزیزم اینم بگم خونه خودم با خونه مادرشوهرم توی یک ساختمونه پدر شوهرم داده زندگی کنیم‌.در واقع مادرشو ...

ببین چه قد باهاشون راحتی که چند روز اونجا باشی خدایی من حس خفگی میکنم خیلی معذبم کنارشون سر همین گفتم خونه پدرم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
ببین چه قد باهاشون راحتی که چند روز اونجا باشی خدایی من حس خفگی میکنم خیلی معذبم کنارشون سر همین گفت ...

متوسطم نه خیلی راحت نه خیلی سخت.خب من عروسی نرفتم بخاطر کرونا آخرش هم میترسم بچمم یکسالشه.موندم برم یا نه