2733
2734
عنوان

لباس ژیمناستیک

717 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها رفتم منیریه برای دختر3سالم لباس ژیمناستیک بگیرم

سایزش پیدا نشد خاهشا راهنمایی کنید کجا برمممممممم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو ازباشگاه بخر هر باشگاه ژیمناستیک کودک بری میفروشن بگو تو مهد کلاس براشون گذاشتنو.‌‌..

الان باشگاه ها رو سرچ میکنم مرسی

2738

سلام عزیزم رفتم تاپیک ناباروری تو خوندم چقدر گریه کردم چقدر خوشحال شدم وقتی رسیدم به اونجایی ک تست بارداریت مثبت بود من وهمسرمم نازایی داریم چند ساله منتظرم ک در عین ناباروری حامله شدم نمیدونی چقدر ذوق داشتم چقدر خوشحال شدم اما پریشب سقطش کردم غلظت خونم داشتم وقتی تو نی نی سایت راجب غلظت خون میخوندم اتفاقی ب پست شما برخوردم که دیگ داستانتونم خوندم وگفته بودی غلظت خونم داری تو بارداری چطوری فهمیدی خونت غلیظه تو بارداری؟ مگ از قبل نباید این آزمایش غلظت خونو میدادی؟ منم خونم غلظت داشت ول یدکتر فقط بهم أسپرین داد بهم آمپول نداد فک میکنم شاید برا اون بود ک بچم نموند حلالش نمیکنم حال دلم داغونه بی قرارم توروخدا کمکم کن چطور درمان کردی غلظت خونتو تو بارداری؟؟؟؟

سلام عزیزم رفتم تاپیک ناباروری تو خوندم چقدر گریه کردم چقدر خوشحال شدم وقتی رسیدم به اونجایی ک تست ب ...

سلام بر عزیزه دلم خوبی؟

مطمین باش بازم مامان میشی من چون سالها باردار نمیشدم موقعی که باردار شدم دکترم بهم هپارین داد که خونم رقیق بشه عزیزم چون ما کلا خونمون غلظت داشت خوب من 11سال انواع و اقسام آزهارو میدادم و میدونستم غلظت هم دارم 

ولی ولی عزیزم ناامید نشی هااااااااااااااااا اگر قرار بود تو مادر نشی اصلا نطفه بسته نمیشد قول شرف بهت میدم مادر میشی بعد بیا زیر همین پست خبرشو بده نازنینممممممممممم دل آدمی به امید زندس

سلام بر عزیزه دلم خوبی؟ مطمین باش بازم مامان میشی من چون سالها باردار نمیشدم موقعی که باردار شدم دک ...

ان شاالله توکل به خدا ممنون از انرژی مثبتت عزیزم خدا نی نیتو برات نگه داره برای منم دعاکن