2726

همین گوشی ها باعث شده تعدادی از کنکوری ها از راه عقب بمونن ، خیلی ها درس نخونن ، از کارهای مهم عقب بمونن و درگیر تنبلی و اهمال کاری بشن 🤕

یکی از روش ها برنامه قفل گوشی هست که این برنامه مختص اندروید هستش از گوگل پلی دانلود کنید 

Lock my phonr .

اگر عکس نوشته ، متن ، مقاله و انواع توضیحات مفید و کاربردی دارید که قطعی جواب داده لایک کنید تاپیک رو باز کنم تا همه استفاده کنن🌸🌸

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
گوشیا مگه خودش قفل نداره ک بریم از گوگل پلی قفل دانلود کنیم؟ 

با این برنامه طی ساعت مقرر گوشی قفل میشه 

مثلا رو ۳ ساعت تنظیم میکنی

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون از جوابتون عزیزم . چه خوبه ک سعی میکنید یه چیزی یاد بدین  واقعا تاپیک مفیدی بود  & ...

خواهش میکنم ❤ انشالله که مفید واقع بشه اگر راه های بهتری هم پیدا کردم حتما پست میکنم