2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم 

من هنوز ندارم

بنظرم چیز جالبی نیست😁

من سیاست کاری آیندم دوری و دوستیه

صمیمیت و نزدیک شدن تو کارم نیست

همون سلام و علیک و حرفای معمولی

خونشون نمیرم مگر دعوت بشیم و بلعکس

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

دوری و دوستی 

اصلا بد خانواده شوهر رو نگو 

از خانواده خودتون هم اصلا 

اگه خواستی صحبت کنی مثلاً از دستور پخت یک غذا و یا کتاب و منظورم چیزای معمولی که نتونه یه زمانی ازشون حرف در بیاره 

اما کلا همون که گفتم دوری و دوستی.

من ندارم 

ولی به نظرم همیشه سعی کن باادب و ‌احترام صحبت کنی حتی اگر بی ادب بود و آتیش بیار

رابطتو محدود کن حتی اگر اگر خیلی خوب و مهربون بود چون دیده شده اولش خودشون خوب نشون میدن بعد که قشنگ ازت اطلاعات و نقطه ضعف گرفتن اون روشونو نشون میدن

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸

خودت باش 

صمیمی نشو زیاد 

ولی مهربون باش نری از اول خودتو بگیری براش  محل ندی😂😂😂

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
نمیدونم  من هنوز ندارم بنظرم چیز جالبی نیست😁 من سیاست کاری آیندم دوری و دوستیه صمیمیت و نز ...

این منو جاریم هستیم دفیقا

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

خوب باش باهاش ولی باهاش مشورت نکن مشورت نده فقط سلام علیک تو کارای مادرشوهرت واسه مراسم جاریت نظر نده بعدا میگن حسودی میکنی یکجا بودی مثل معلما رفتار کن مهربون و جدی رو نده تو کارت دخالت کنه بزار ترس داشته باشه ازت از مادرشوهرت بد نگو پیشش ..بدی جاریتم حتی به شوهرتم نگو ..بدی جاریتم پیشت گفتن فقط سکوت تمام 

مراقب اون زبون قشنگت باش😊دل من از سنگ نیس میشکنه و مُسببش تویی 🍂
2706