2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

فک کن نداری کاملا رسمی و سنگین  کلا کاری نداشته باشی میدن بهش باهاش چجوری هستن 

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه
2166

نمیدونم 

من هنوز ندارم

بنظرم چیز جالبی نیست😁

من سیاست کاری آیندم دوری و دوستیه

صمیمیت و نزدیک شدن تو کارم نیست

همون سلام و علیک و حرفای معمولی

خونشون نمیرم مگر دعوت بشیم و بلعکس

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤

دوری و دوستی 

اصلا بد خانواده شوهر رو نگو 

از خانواده خودتون هم اصلا 

اگه خواستی صحبت کنی مثلاً از دستور پخت یک غذا و یا کتاب و منظورم چیزای معمولی که نتونه یه زمانی ازشون حرف در بیاره 

اما کلا همون که گفتم دوری و دوستی.

من ندارم 

ولی به نظرم همیشه سعی کن باادب و ‌احترام صحبت کنی حتی اگر بی ادب بود و آتیش بیار

رابطتو محدود کن حتی اگر اگر خیلی خوب و مهربون بود چون دیده شده اولش خودشون خوب نشون میدن بعد که قشنگ ازت اطلاعات و نقطه ضعف گرفتن اون روشونو نشون میدن

اگر سفر دوس داری پیج اینستاگرام منو فالو کن _Marcomoko
2050

خودت باش 

صمیمی نشو زیاد 

ولی مهربون باش نری از اول خودتو بگیری براش  محل ندی😂😂😂

اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
نمیدونم  من هنوز ندارم بنظرم چیز جالبی نیست😁 من سیاست کاری آیندم دوری و دوستیه صمیمیت و نز ...

این منو جاریم هستیم دفیقا

اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
این منو جاریم هستیم دفیقا

👌🏻

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤

خوب باش باهاش ولی باهاش مشورت نکن مشورت نده فقط سلام علیک تو کارای مادرشوهرت واسه مراسم جاریت نظر نده بعدا میگن حسودی میکنی یکجا بودی مثل معلما رفتار کن مهربون و جدی رو نده تو کارت دخالت کنه بزار ترس داشته باشه ازت از مادرشوهرت بد نگو پیشش ..بدی جاریتم حتی به شوهرتم نگو ..بدی جاریتم پیشت گفتن فقط سکوت تمام 

2183

ما امشب رفتیم خواستگاری واسه برادرشوهرم.ماترکیم و اونا کرد و تاریخ نشون داده وصلت خوبی نخواهد بود.اصلا به دختره محل ندادم.یکی دوتا سوال کرد که بدون اینکه توصورتش نگاه کنم کوتاه جواب ، پاسخ دادم.

من پرستار استخدامی اون حسابدار قراردادی

بستگی به ادم داره یکی جاریش خوبه یکی بده

من دوتا جارری دارم دوتاشونم دختر خاله هامن😄😃

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم