2194
2106
عنوان

فردا سزارین میشم.... 🥺

193 بازدید | 28 پست

اگر حوصلتون میده واسم صلواتی حمدی چیزی بخونین 🥺مرسی مهربونا 

یعنی فردا شب این موقع دخترم بغلمه؟؟؟ وای خدا🥺🥺🥺

همتونو دعا میکنم فردا از ته دلم دعاتون میکنم ک خدا حاجت دل نی نی سایتیا رو بده اسمتون ک یادم میره تک تک بگم ولی دعاتون میکنم مخصوصا اونایی ک چشم انتظار نی نی هستن❤️

خدایا تو بساز ، تو بسازی قشنگه...!☺️🥰

ای جونم 😍

حالتو خریدارم 

التماس دعا😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چشمم

😍😍😍😍😍

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2166

خیلی حس قشنگیه🙂❤

انشالله به سلامتی فارغ شی عزیزم😍

طاها و تارا و تیارای عزیزم بی شک شما قشنگ ترین و بهترین نعمت خدا برای من هستید 😍🥰انقدر دوستتون دارم که قابل وصف کردن نیست امیدوارم این حس قشنگ پایدار باشه گل های زندگی من💖💝

در اتاق عمل درخواست پمپ درد کن . مثل سرمه . بعد عمل در بخش به دستت میزنن . موقع بلن شدن یه دکمه داره اونو فشار بده تا دردت نگیره . ۳۰۰ یا ۵۰۰ تومنه . من داشتم خیلی راحت بودم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2165

برات صلوات فرستادم 

دعاکن امشب مشکلم حل بشه

انشالله ک زایمان خوبی داشته باشی گلم و نی نیت و صحیح و سالم بغل بگیری🌹❤🌷

زندگی ام،انتخاب هایم،اشتباهاتم،درس هایم،هیچکدام به تو مربوط نیست!کاربرقدیمی م با کاربری جدید اومدم🙂
2183