2726
عنوان

کیا برای بچه های دانش آموزشون واکسن زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 22 پست
برای این گروه سنی سینوفارم تاییدیه نداره

اگر تائیدیه نداشته باشه مطمئن باش کشور ما اجازه تزریق نمیده 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
اگر تائیدیه نداشته باشه مطمئن باش کشور ما اجازه تزریق نمیده 

عزیزم برای زیر ۱۸ سال تاییدیه جهانی نداره. فقط خود چین .ایران و امارات زدن

سایت های بهداشت جهانی مطالعه کنید مشخصه

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واکسن خوبه ولی واکسنی که معتبر باشه و ما حق انتخاب داشته باشبم  نه واکسنی که تاییدیه ند ...

موش آزمایشگاهی چرا !

خیلی ها واکسن زدن و هیچ عوارضی نداشتن....

حداقل اگر کرونا بگیرن درصد مرگ و میر پایین میاد

طاها و تارا و تیارای عزیزم بی شک شما قشنگ ترین و بهترین نعمت خدا برای من هستید 😍🥰انقدر دوستتون دارم که قابل وصف کردن نیست امیدوارم این حس قشنگ پایدار باشه گل های زندگی من💖💝
2728
موش آزمایشگاهی چرا ! خیلی ها واکسن زدن و هیچ عوارضی نداشتن.... حداقل اگر کرونا بگیرن درصد مرگ و می ...

چون سینوفارم برای گروه سنی زیر ۱۸ سال تاییدیه جهانی  نداره

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
موش آزمایشگاهی چرا ! خیلی ها واکسن زدن و هیچ عوارضی نداشتن.... حداقل اگر کرونا بگیرن درصد مرگ و می ...

عوارض واکسن طولانی مدته نه الان

اللهم الرزقنی شفاعه الحسین
اما من میترسم نزنم ومدارس بازبشه وناچاربشم موقع بازشدن مدرسه بزنم وحالا تا دوز دوم استرس داشته باشم

فقط قبلش فک میکنم یه چماپ کامل باید ببرمش بچه ی طفلی رو .اما کشورهایی مثل سوئد و...همه فایزر زدن