2726

تا۱۱ام وقت داشت

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سوال منم هست.من ازادم. . من شهریرو دادم کد موقت داده بهم ولی هنوز واحد انتخاب نکرده و پست نکردم .کسی میدونه باید چیکار کنم؟

با ۷هزارتومان عکسای سادتونو ؛آتلیه ای میکنم💌.پیج اینستاگرام(نمونه کار): online_atelie_mahtab  🌸                
دوستان من ثبت نام مجازی دانشگاه آزاد بر اساس سوابق ثبت نام کردم این داد الان بعدش باید چیکار کنم؟؟؟

برو کافی نت خودت به سختی میتونی ثبت نام کنی

شدم شاهی که شاید کیش شود اما مات هرگز....
برو کافی نت خودت به سختی میتونی ثبت نام کنی

برای من نیست برای دوستم اسکن مدارک فرستادم و کد دانشجوایی موقت داده گفته طبق تاریخ واسه ثبت نام نهایی به دانشگاه مراجعه شه ولی تو سایت هیچ تاریخی نزده 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ