2733
2734
عنوان

بیاید از سوتی های خودتون وبچه هاتون بگییید😑🤐😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یبار ۷سالم بود نوه دایی مامانم اومده بودن با مامانش اینا

بعد اون موقع ۱۴ سالش بود

یکم مثلا سرگرمم میکرد و اینا موقع رفتن بغلش کرده بودم میگفتم نمیزارم بری

آقا مامانم اینا گرفته بودم منو که فقط ولش کنم آخرش گفتم باشه ولم کنین خدافظی کنم رفتم لپشو بوس کردم😐😐😂

الان میبینمش همش یادم میندازه لنتی 🤣

الانم خونشونیم😂

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
تازه گوشی خریده بودیم لمسی بود ازاین خودکاریا میرفتم تو کوچه مینشستم تا پسرای همسایمون رد بشن یهو گ ...

😂😂😂ندید بدیدی بودیا

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A
2731

رفتیم خونه یکی از دوستای خانوادگیمون 

اقای صابخونه وسط هال خوابیده بود 

خلاصه داشتیم حرف میزدم  که یهو  بنده خدا خواب بود نفهمید گوزید اونم جلو ده تا ادم .  من که اونجا نشد جلو خودمو بگیرم کلی خندیدم مامانمم که بزور خودشو نگه داشته بود ب من میگفت نخند عیبه بعد دیگه زنش بحثو عوض کرد

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
تازه گوشی خریده بودیم لمسی بود ازاین خودکاریا میرفتم تو کوچه مینشستم تا پسرای همسایمون رد بشن یهو گ ...

چقد تباه بودی😂😂😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
من یبار ۷سالم بود نوه دایی مامانم اومده بودن با مامانش اینا بعد اون موقع ۱۴ سالش بود یکم مثلا سرگر ...

😂😂😂

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2738
رفتیم خونه یکی از دوستای خانوادگیمون  اقای صابخونه وسط هال خوابیده بود  خلاصه داشتیم حرف ...

بیچاره حالا صمیمی بودین باهاش یا نه؟ 😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

این سوتی رو من از یه جایی خوندم خیلی خندیدم واسه شما هم میگم 

یکی نوشته بود یه روز با همسرم و دختر ۴ ساله ام رفتیم مسجد محل نماز جماعت بخونیم، دخترشم با پدرش رفته بود قسمت اقایون بعد بلندگو مسجد هم واسه گفتن اقامه و.. خراب بوده اونروز 

میگفت وقتی میرفتیم سجده ، دختره میزده روی باسن باباش بعد داد میزده اینم (با عرض معذرت)ک.و.ن بابای منه ، چندین بار هم تکرار میکرده 😂😂

بعد میگفتش که همه وسط نماز از خنده  غش کردن و نماز دوباره تکرار شد!همسرشونم از خجالت آب شده و دیگه تایه مدت اون مسجد نمیرفته 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

@شادی_۵   رو تگ کنین تگ دونم خرابه 👀👼     سلطان سوتیه😂💔

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    

مامان بزرگم تو جمع میخاس بگه پسرم تاندوم پاش پاره شده

گفت پسرم کاندو..مش پاره شده بیچاره😑

راستی مادربزرگم الان مریضه سکته ناقص کرده براش دعا میکنید؟مهربون ترین مامان بزرگ دنیاس😞

بیچاره حالا صمیمی بودین باهاش یا نه؟ 😂

آره از اون دوستای خانوادگیه ان ک بیشتر از فامیل میریم خونشون 

وقتی بیدار شد یه قیافه جنتلمنی ب خودش گرفته بود انگار ک ن انگار چن دیقه قبلش ابروی خودشو با گوزیدنش برده بود

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2706