2137
2106

یه بار سره سفره نشسته بودیم دخترم به گوشت میگفت گو😐ز

بعد یک دفعه سره سفره داد زد مااااااامااااااااان گوووووووووز بده

آبروم رفت😂😂

😂😂😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊

هووو سوتی زیادع 

البتع مثلا لفظی 

من بیشتر سوتی میگیرم از بقیع تا خودم 

ی چند نمونع گاف دادن بود ک خیلی اینجا گفتم

شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

وای خدا خیلی خوب بود😂😂😂

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 
2166

تازه گوشی خریده بودیم لمسی بود ازاین خودکاریا

میرفتم تو کوچه مینشستم تا پسرای همسایمون رد بشن یهو گوشیو میوردم بیرون با خودکارش ور میرفتم حالا یه چشمم به گوشی بود یه چشمم به اونا ک میبینن منو یا نه خیالم راحت میشد دیدن میومدن خونه😭😭😭

2050

من مال خودمو یادم نیست الان ولی یه بار خونه یکی از عموم هام این یکی عموم شام دعوت کرده بودن پسر عموم اومده میگه زنعمو سر سفره گ.و.ز.ی.د.ه بعد برا اینکه کسی نفهمه همش سرفه الکی میکرده ولی این پسر عموی دیونه همونجا کنار سفره غش کرده از خنده😂

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A
2183

داعوا داداش مو بابام افتاد داداش کوچیکم گفت دعوا سگ و گربه افتاده😐😐😐😐

اونی ک نمیدونست واسه کدوم غمش گریه کنه قهقه زد....خسته از خنده های غمگین ....،،،...این نیز میگزرد 

من یبار ۷سالم بود نوه دایی مامانم اومده بودن با مامانش اینا

بعد اون موقع ۱۴ سالش بود

یکم مثلا سرگرمم میکرد و اینا موقع رفتن بغلش کرده بودم میگفتم نمیزارم بری

آقا مامانم اینا گرفته بودم منو که فقط ولش کنم آخرش گفتم باشه ولم کنین خدافظی کنم رفتم لپشو بوس کردم😐😐😂

الان میبینمش همش یادم میندازه لنتی 🤣

الانم خونشونیم😂

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
تازه گوشی خریده بودیم لمسی بود ازاین خودکاریا میرفتم تو کوچه مینشستم تا پسرای همسایمون رد بشن یهو گ ...

😂😂😂ندید بدیدی بودیا

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A
2191