2726
عنوان

پایه دهم

2715 بازدید | 16 پست

سلام 

من امسال یعنی الان پایه دهم هستم و خب یکم سر در گم هستم 

آخه من سبک درس خواندنم اینطوری هست که نقطه به منطقه پاراگراف به پاراگراف کلمه به کلمه حفظ میکنم به قول معروف انگار کتاب می خورم 

و خب خیلی ها بهم گفتن این شیوه خوندم برای کنکور اشتباه هست و اصلا نمیشه اینطوری بخونم 

میخواستم بگم که اگر میشه بهم کمک کنین و بگین چطوری بخونم و چی کار باید بکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی ها که گفتن ،بیخود گفتن،اتفاقا این که از خودت شناخت داری عالیه،همون کتاب رو با هر روشی که میفهمی بخون،فقط در کنار هر درس از همین امسال تست بزن،موفق باشی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

حفظ کردن مخصوصا همه کتاب هم خسته کنندس هم وقتتو میگیره 🤯

باید کلمات و جملات کلیدی رو موقع خوندن علامت بزنی

کنکور جدیدا مفهومی شده پس هرچیزیو که میخونی بفهم چی میگه و تامام 😁 

منم دوران راهنمایی و حتی دهم همینجوری بودم خط به خط کتابای و حفظ بودم ولی دبیرستان چون حجم مطالب بیشتر شد ناخوداگاه درس خوندنم تغییر کرد 

یه دور بخون خیلی مفهمومی برای خودت توضیح بده چیزی که فهمیدی رو و برو چن تا تست بزن ببینی به کجاها باید بیشتر دقت میکردی 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
نمیدونم چطور امسال تصمیم گرفتم درسم خوب بشه

نگاه یک روش می گم اگر انجام بدی وقت زیادی در روز ازت نمی گیره ولی پیگیری لازم داره 

قبل از درس دادن معلم یک دور روزنامه وار درس و بخون که بدون درس تقریبا چی گفته و موقعی که معلمت درس را داد سوال هایی که برات پیش اومده بپرس و بعد از اتمام کلاسات درس یک بار مرور کن درس های فردا رو پیش خوانی کن آخر هفته ها هم درسات رو مرور کن و یک امتحان از خودت بگیر من خودم از این روش نتیجه گرفتم 

عشق فقط خدا
مرسی عزیرم ولی درسی که معلم درس نداد بخوام بخونم برام سخت

خواهش میکنم بعدشم قرار نیست که بفهمی و بری امتحان بدی قرار فقط ذهنت یکم آمادگی پیدا کنه برای درسی که معلم می خواد بده 

عشق فقط خدا
2706