2194
2106

نخوندم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
علیرضا چی شد؟ 

ولش کرد

من بخاطر اینکه تنها یاگمشده بودم عاشقت نشدم، من عاشقت شدم چون بعد از اینکه شناختمت فهمیدم ڪہ میخوام تو بخش همیشگے دنیاے من باشے💙     درخواست دوستی پذیرفته نمیشود 🚫
2165
علیرضا چی شد؟ 

یه شب نادر میاد خونه علیرضا به دختره تجاوز میکنه

علیرضا میاد اونجا

بعدش دیگه با نادر برمیگردن 

درواقع علیرضاعه بیخیال شده

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
علیرضا چی شد؟ 

زن نادر شد، و علیرضا از ناراحتی سر این قضیه ترکید

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.
علیز ولش کرد با نادر مزدوج شد بعد ازش طلاق گرفت باز رفت با علیز بعد باز علیز ولش کرد ب تهدید های ...

فکر کنم میم مودب پور زیاد می خونه 😑 داستان فیک

تازه یه جاش هم مشخص بود کپی کرده بود فونت به هم ریخته بود

خدا کجایی پس؟
2183
فکر کنم میم مودب پور زیاد می خونه 😑 داستان فیک تازه یه جاش هم مشخص بود کپی کرده بود فونت به هم ریخ ...

معلوم بود تخیلی هست

همونجا ک بچه ها گفتن کرونا تازه اسفند۹۸اومد و اون همه اتفاق بعد ازون تاریخ افتاده معلوم شد چی  به چیه

فکر کنم میم مودب پور زیاد می خونه 😑 داستان فیک تازه یه جاش هم مشخص بود کپی کرده بود فونت به هم ریخ ...

اره منم فهمیدم فونت عوض شد ب نظرم کپی بود

گروه تلگرامی دارم مخصوص فال تاروت، یک روز در هفته رو تک نیتی رایگان فال می گیرم اگر خواستید در خواست بدید