2737
2734

باشوهرم دعوامون شده،دختر ۴ سالمو ازدیشب باخودش برده، تهدید کرده ک نمیزارم ببینیش و مطمئنم اینکارو میکنه

کسی هست ک با وجود مخالفت شوهرش تونسته باشه حضانت بچشو بگیره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بیخیال بابا بچه رو چیکار داری  شاید چون بچه ندارم اینقد منطقی رفتار میکنم  ولی من خودم م ...

چون بچه نداری راحت میگی بچه داشته باشی کلا فرق میکنه

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
از طریق دادگاه چقدر طول میکشه تا بتونم ببینمش

خواهر من ، باشوهرش دعواشون شد رفت شکایت کرد مهرشو گذاشت اجرا ، بعد وکیل خواهرم یه برگه تنظیم کرد که اون تو نوشته بود حضانت بچه ها با خواهرمه ،ولی دامادمون فکر میکرد برگه تعهده داره امضا میکنه که مثلا دیگه دعوا نمیکنه و خواهرمو کتک نمیزنه... البته خیلی آدم آشغالی بود اونموقع خواهرم برگشت سر زندگیش ،ولی الان حدود یک ساله جدا شده بچه هاشم گرفته ،بخاطر همون برگه حضانت... دامادمون دخترباز بود سرکارم نمیرفت،خواهرم کار میکرد اون میخورد...جداشد راحته الان

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍
2738
نه دعوا کردیم، ولی میخوام جداشم فردا میرم پیش وکیل

دوری بچت واست سخته چجور میخوای سه سال دیگه بدیش بهش؟حضانت گرفتن مدرک میخواد 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
بچه ها کسی الان توشرایط من هست؟ دلم داره میترکه

خیلی سخته با تمام وجودم درکت میکنم

من پا رفتن ندارم 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم