2737
2739
عنوان

کیا از لپتاپ سر درمیارن 😬

46 بازدید | 10 پست

جدیدا وقتی میخوام وصل بشم به هات اسپات گوشی نمیشه

مینویسه no internet access 

چیکارش کنم

ری استارت کردم

رمزش هم از اول زدم ولی درست نشد 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

اینترنت میخواد

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان رمز اتصال گوشی رو عوض کردی؟ اسم گوشی رو برات میاره اما ب نت وصل نمیشه؟درسته؟

اره  مینویسه no internet access 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
الان رمز اتصال گوشی رو عوض کردی؟ اسم گوشی رو برات میاره اما ب نت وصل نمیشه؟درسته؟

و این ایکون وای فای ک روش کلیک کردم قبلا سه تا خط روی هم بود شکل وای فای الان اینجوریه 

2738

ببین 

اسم گوشیت و رمزشو عوض کن دوباره قسمت اتصال و گوشیت رو خاموش کن و روشن کن

لپتاپ خاموش کن و روشن کن

دوباره امتحان کن اگر برات اسم اورد رمز جدید وارد کن 

چون وقتی اسم یا رمز نقطه اتصال تغییر بدی و بخوای با لپتاپ وصل بشی کار نمیکنه چون قبلا تو با ی رمز و ی اسم دیگه ب اون گوشی وصل شدی 

ویندوز هشت و ده مشکل اتصال نت دارن 

اگر با دو سه بار ریستارت درست نشد باید ویندوز عوض کنی 

و اینکه میتونی اینترنت گوشی رو از طریق یو اس بی وصل کنی به لپتاپ وصل کنی 

توی نت سرچ کنی متوجه میشی