2410
2553
عنوان

رابطه با مرد

406 بازدید | 17 پست

واقعا نمیدونم چرا تاپیکم تعطیل شد!!!!

اصلا نتونستم نظراتو بخونم ببخشید دوباره میپرسم. به نظر شما اینکه گاهی باهاشون سرد رفتار کنیم نه یه جوری که علنی باشه ها فقط یه جوری که احساس کنه این سردی رو و ذهنش به چالش کشیده بشه و دلیلی هم براش نیاریم. باعث میشه طرف بیشتر به سمتمون کشیده بشه یا دور تر؟؟

البته این رفتار فقط یکی دوبار پیش بیاد. نه مدام و مکررر

نه هیچ وقت سردنشو

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

عنوان رو بد میزنی عزیزم

نه سردی کلا خوب نیست

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببين اقا من يه روش كثيفي در شروع روابط به كار ميبرم و كار كثيفيه ولي جواب ميده

به اين صورت ك اولش خيلي گرميم و اشنا ميشيم و اينا 

يه مدت ك گذشت يهو سرد ميشي(ترجيحا مثلا با يه اتفاق خوب همراه باشه) بعدش سرد شو

بعد يه مدت دوباره گرم شو

توي اين مدتي ك سرد ميشي طرف هي اعتماد به نفسشو خودشو خراب ميكنه بعد باهاش گرم ميشي ميشي قهرماني كه بهش اعتماد به نفس رو برگردونده

كار كثيفيه ولي حوابه

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2714

بستگی ب طرفت داره یکی آدمه جنبشو داره میفهمه ناز کشی لازم داری یکی حیوونه قهر میکنه بدتر اوغاتتو تلخ میکنه من اوایلی انقدر قهر میکردم نازمپ میکشید خودم عادت کردم بی دلیل قهر کنم 😐😁ترک عادت موجب مرضم شد😁بعد دیگه شوهرم خسته شد 😐شوهرشو دراوردم دیگه نمیاد خخ

ببين اقا من يه روش كثيفي در شروع روابط به كار ميبرم و كار كثيفيه ولي جواب ميده به اين صورت ك اولش خ ...

بعد اگه به این سردی اشاره کنه. جوابی بهش میدی؟ میپزسه اتفاقی افتاده مثلا؟ انگار ناراحتین 

بعد اگه به این سردی اشاره کنه. جوابی بهش میدی؟ میپزسه اتفاقی افتاده مثلا؟ انگار ناراحتین 

نه چيز خاصي نشده

ببخشيد سرم شلوغه بعدا باهات تماس ميگيرم

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
ببين اقا من يه روش كثيفي در شروع روابط به كار ميبرم و كار كثيفيه ولي جواب ميده به اين صورت ك اولش خ ...

دیوونه😆😆

هی سرد و گرم بشی ک  ترک بر می داری 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
دیوونه😆😆 هی سرد و گرم بشی ک  ترک بر می داری

نه فقط يك بار

اونم مثلا بعد اولين بغل يا يه همچين چيزي

كه طرف توي ذهنش به خودش شك كنه

بگه نكنه خوب نيسم؟نكنه بو ميدادم؟نكنه ازم بدش اومده؟

اخه احساس میکنم واسه ادم کردن این مردا گاهی لازمه فکر کنن همیشه هم قرار نیست خیلی خوب باشی باهاشون😬 ...

درود بر تو 

به موقع بايد در باغ سبز و محبت نشون بدي

به موقع هم سرد شي

اول مهربون باش غذا درست كن ببر براش كيك درست كن مهربون حرف بزن

بعد سرد شو 

2706