2733
2734
عنوان

من تبریز زندگی میکنم دیشب یه چیز جالب تو خیابون دیدم‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترنس ها زیاد شدن؟؟؟ یا از انزوا در اومدن حضورشون تو جامعه بیشتر شده که انقدر دیده میشن ؟!

خب اگ بخوام توضیح بدم طول میکشه 

خلاصه بگم قبلا همشون میرفتن کشورای خارج ، تو ایران باید یه جنسیتو انتخاب میکردن برا همین قابل تشخیص نبودن 

اضافه بر این الان دخترنما ها خیلی زیاد شدن ، و صد البته ک تقریبا یه رشد حدودا ۶ برابر هم تو اختلال متولدین جدید بوده ولی خب همش ترنس نبودن کلیه آماره :-)

یه جوری باس بگم همه موارد 😂

درود بر مادر شوهر 
اون قسمت خیلی خوشحال بودن دیگه ویژگی خاص اون افراد نیست همه میتونن خیلی خوشحال باشن

بله. منظورم این بود که جلب توجه میکردن به نوعی ... و ادامه داستان 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اون قسمت خیلی خوشحال بودن دیگه ویژگی خاص اون افراد نیست همه میتونن خیلی خوشحال باشن

من چرا حرفای شمارو نمیفهمم هیچوقت؟

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻
2738
من چرا حرفای شمارو نمیفهمم هیچوقت؟

اشکال نداره 

"مرد هستم"                                                                                                                                                    
اشکال نداره 

باشه   

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻

مامان من میگه یبار دبیرستانی بودم رفته بودیم تو ترمینال با دوستم قیمت بلیط بپرسیم داشتیم از ی مرد سوال میکردیم کجا بلیط میفروشن گرفتنمون بردنمون مفاسد

مامان من میگه یبار دبیرستانی بودم رفته بودیم تو ترمینال با دوستم قیمت بلیط بپرسیم داشتیم از ی مرد سو ...

پس چی

من یبار با دوستم برای اولین و آخرین بار ماشین شخصی دربست کردیم یارو ضبطشو روشن کرد سه دقیقه بعد موتوری جلومونو گرفت گفت همگی با هم کجا میرفتین اینقدم خوشحالین؟‌😐  بردنمون مفاسد 😐

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اما چیز جالبی که بهش اشاره کردم بقیه مردم بودن . تقریبا کسی بهشون توجه خاصی نمیکرد نهایتا یکی دو تا ...

عزیزم مردم فرهنگشون بالا نرفته گناه عادی شده چشم خدا روشن قوم سدوم جا افتاده 

پس چی من یبار با دوستم برای اولین و آخرین بار ماشین شخصی دربست کردیم یارو ضبطشو روشن کرد سه دقیقه ب ...

مامانم میگه یبار جورابم سفید بود کل زنگای مدرسه تو حیات نگهم داشتن  چرا اقد بهتون ظلم میکردن؟

2706