2410
2553

منتظر همسرم بودم دو تا ... ( اسم دقیقشونو نمیدونم ) اومدن ایستادن منتظر اسنپ فک کنم . 

هر دو تا شلوارای چرم تنگ و کفش لژ دار پاشون بود . آرایش غلیظ و کامل ، موهاشون مدل های خیلی خاص و رنگ های عجیب . ناخوناشون بلند و لاک زده بود . خوب دقیقا دختر نبودن ولی روسری و مانتو هم نداشتن . خیلی خوشحال بودن ،  بلند بلند میخندیدن صداشون دو رگه بود . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اما چیز جالبی که بهش اشاره کردم بقیه مردم بودن . تقریبا کسی بهشون توجه خاصی نمیکرد نهایتا یکی دو تا ماشین نیش ترمز زدن و رد شدن . همین بیست سال پیش تو همین شهر لاک ناخن پا و سگ داشتن مثل جرم بود همه با انگشت نشون میدادن . 

برام جالب و خوب بود که مردم فرهنگشون رفته بالا تر . 

اون قسمت خیلی خوشحال بودن دیگه ویژگی خاص اون افراد نیست همه میتونن خیلی خوشحال باشن

"مرد هستم"                                                                                                                                                    
2714

ترنس بودن 

منم باور اول دیدم تعجب کردم 

ولی سعی کردم آگاهی مو بالاتر ببرم 

بلاخره ترنس هام جزئی از این اجتماع هستن و حق زندگی دارن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
فرهنگ مردم نرفته بالا، آخر الزمان شده... اگه علائم آخرالزمانو خونده باشی متوجه میشی

متاسفانه اعتقاد ندارم ببخشید .‌

من تو شیراز تا دلت بخواد دیدم:-)

ترنس ها زیاد شدن؟؟؟

یا از انزوا در اومدن حضورشون تو جامعه بیشتر شده که انقدر دیده میشن ؟!

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

این الان عجیب بوده واست؟! 

شیراز روزی صدتاشو میبینم

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2706