2703
2553
عنوان

اگه بفهمین رفیق شوهرتون با وجود زن پابه ماه دوست دختر داره....

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 45 پست
خیلی از مردا رو دیدم که زن داشتن و دوس دختر.تقریبا نصف بیشتر مردا همینن اکثرا هم زمانی که خانومشون ...

😐یعنی نصف مردا میرن با زن دیگه س ک س کنن 

زنشون این همه سختی میکشه بارداره 

حتی نیاز جنسی رو بالاخره ی جوری میشه برطرف کنن بالاخره 

مگه چند ماه باداری س ک س ممندعه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه معرفت داشت به زنش وفادار میموند من سر بی اعتمادی هرگز تا اخر عمرم با هیچ مردی ازدواجم نمیکنم بنده خدا زن بیچارش که پاسوزش شده بچه اونو تو شکم داره به جای اینکه لگدایی که بچه به مادر میزنه نمیزاره بخوابه و سنگینی وزن بچه رو تحمل میکنه و مراقبتو بعدشم زایمان و بزرگ کردنش و پاسوز شدنش یارو رفته پی ....کاریاش

2456
سرسنگین شده بخاطر غیبت 😐😐 حالا شما زیاد نگران نباش اگه خیلی صمیمی باشن و شوهرتون هم خیلی زود تاثی ...

چمدونم والا

میدونی میترسه از قصاوت مردم

میگه هروقت زندگی کسیو قصاوت کردیم خودمونم گرفتار شدیم

اونجا هم هی میگفت ولش کنید و درموردش حرف نزنید

ولی من شوکه شده بودم

حرف همسرتون درسته، این ی موضوع کاملا شخصیه، به شما و همسرتون مربوط نمیشه  بر فرض شما ارتباط با ...

نمدونم ولی من خیلی ازش خوشم میومد و به نطرم خیلی پسر خوبی میومد

حالا دیگه نمتونم حتی جداب سلامشو بدم

خدا هدایتشون کنه و اگر نشدن لعنتشون کنه

انشالله

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2714
منم به شوهرم گفتم‌تو چرا با این یارو صمیمی شدی وقتی میدونی اینطوریه اونم میگفت به من چه زندگی شخصیش

خب راست گفته ،زندکی شخصی ی مشتری دائم که بعد مدتی جنبه رفاقتی پیدا میکنه ب شوهر شما یا هر کس دیگه چه ربطی داره آخه 🙄

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
منم بودم مثل شما برخورد میکردم و اجازه نمیدادم همسرم باهاش در ارتباط باش.خیانت خیلی زشت و کثیف 

منم‌دوس ندارم ولی عمرا قبول کنه شوهرم

میگه زندگی اون به من ربطی نداره

😐یعنی نصف مردا میرن با زن دیگه س ک س کنن  زنشون این همه سختی میکشه بارداره  حتی نیاز جن ...

اره خیلیا رو دیدم..حتی دوست شوهرم رو دست در دست یه خانونه دیدم که دوس دخترش بود

یکی دیگه از دوستاش زن داشت و با دوس دخترش رفته بودن قم🤔🤔

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
خب راست گفته ،زندکی شخصی ی مشتری دائم که بعد مدتی جنبه رفاقتی پیدا میکنه ب شوهر شما یا هر کس دیگه چه ...

خوب انقدی صمیمی شدن که میگفت آره من میدونم عقدشه دختره

وقتی این آدم اینطوریه چرا رابطشو باهاش انقد نزدیک کرده

اره خیلیا رو دیدم..حتی دوست شوهرم رو دست در دست یه خانونه دیدم که دوس دخترش بود یکی دیگه از دوستاش ...

😐خاک برسرشون 

ولی مطمعنم اگه خانومشون دوست داشتن این کار نمیکردن 

مطمعنم دوست داشتن خیلی عمیق تر از مسائل جنسی

چ مردا چ زنا

خوب انقدی صمیمی شدن که میگفت آره من میدونم عقدشه دختره وقتی این آدم اینطوریه چرا رابطشو باهاش انقد ...

برای دونستن این موضوع لازم نیست خیلی صمیمی باشن، امکان داره قبلا گفته باشه خانوم منم بارداره بعد با ی خانومی رفته که باردار نیست و فقط سوال پیش اومده بچه بدنیا اومد و جواب گرفته باشن نه ایشون زن دوممه! بعدم مگه شوهر شما پسر نوجوونه که شخصیتش شکل نگرفته باشه و هویت نداشته باشه که بخواد تحت تاثیر رفتار بقیه قرار بگیره!!! باید ب سن تشخیص و تمایز بد از خوب رسیده باشن ! 

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
😐خاک برسرشون  ولی مطمعنم اگه خانومشون دوست داشتن این کار نمیکردن  مطمعنم دوست داشتن خیل ...

واقعا خاک

نه گلم دید مردا با زنها متفاوته،مثلا زنها فقط با کسی که دوسش دارن دوس دارن رابطه داشته باشن.. ولی بیشتر مردا(حمله نکنید بهم...همشون اینطور نیستن)وقتی نیاز جنسی دارن مهم نیس طرفشون زشته یا خوشگله یا دوسش دارن یا ...‌فقط به فکر برطرف کردن نیازشون هستن..مثلا زنشون رو خیلی دوس دارن ولی به دلایل دیگه مثلا میخوان به خودشون ثابت کنن هنوز جذابن یا ...دوس دختر هم دارن

2706