2703
2553

ناراحت میشید؟ 

شوهرم کافه داره. یه مشتری داره که باهاش رفیق شده. خیلی صمیمی نیستن ولی بالاخره تماس اینا دارن شبکه میاد خونه و همشم تعریف میکنه فلانی خیلی بامعرفته.

خانوم این آقا بچه اولشو بارداره. من انقدم که کافه شوهرم رفتم تا حالا خانومشو ندیدم و به شوهرم گفتم چرا زنشو اصلا نمیاره؟ گفت نمدونم. 

فقط از شوهرم شنیدم و بارداره و زایمانشم تقریبا همزمان با منه....

بعد امشب با شوهرم و رفیق صمیمیش و خانومش شام بیرون بودیم. سر یه جریان خانوم دوستش از دهنش در رفت که این یارو دوست دختر داره و گاهی کافه میارش.. بعد رفیق شوهرم گفت نه بابا زنشه اونم و شوهرمم گفت آره صیغشه و من میدونم!!!!

من حالم خیلی بد شد و به شوهرم گفتم تو چرا باهاش دوستی؟ و چرا اون دختره رو میاره کافه تو؟؟؟

شوهرمم گفت به من چه مشتریه و میاد دیگه و اصلا به تو چه ربطی داره که اون چکار میکنه؟ گفتم من ازش متنفر شدم و این آدم خیلی بی وجدانه

حالم واقعا بد شده. دیگه به رو خودم نیاوردم ولی خیلی عصبیم 

حالا جالبه شوهرم با من سر و سنگینم شده که چرا غیبت بقیه رو میکنی و زندگی اون چه ربطی به ما داره و کلا تو چی از زندگی اون میدونی؟ 

مرده خیلییییی کثیفه 👎👎امیدوارم تاوانشو بده عوضی

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیلی از مردا رو دیدم که زن داشتن و دوس دختر.تقریبا نصف بیشتر مردا همینن

اکثرا هم زمانی که خانومشون بارداره خیانت میکنن چون نمیتونن نیاز جنسیشون رو کامل برطرف کنن 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2714
خیلی ناراحتم امشب رفتیم خرید و بعد هم شام و کلی بگو بخند داشتیم و یهو سر یه آدم دیگه شبمون خراب شد!

خیلی ناراحت کننده‌است بخاطر یه نفر دیگه دعوا بینتون بیفته

پس سعی کن بحثشو راه نندازی ، بیخیال باش.

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
زندگی شخصی مردم به شما چه ؟ میتونی دوستی نکنی  کافه میان نمیان ربطی نداره

منم به شوهرم گفتم‌تو چرا با این یارو صمیمی شدی وقتی میدونی اینطوریه

اونم میگفت به من چه زندگی شخصیش

2706