2737
2734
عنوان

خواب دوستم ک فوت شده رو دیدم

474 بازدید | 32 پست

بچه ها توروخدا باهام حرف بزنید غیر از شما نمیتونم ب کسی بگم 😭😭

اول خواب مزارشو دیدم ..دیدم مزارش تو ی قبرستون دیگس ...پیش خودم میگفتم پس اون قبری ک من میرفتم خالی بود؟اینجا قبرشه...؟و بعد صحنه های خاک سپاری رو یادم میاوردم و  میگفتم یادمه همونجا خاکش کردن و بعد برام سوال بود ک این قبر چیه

بعد نمیدونم چطور شد دوستمو دیدم 

منو مامانش و ی دختر دیگ و همین ک فوت شده ینی چهار نفر تو ی خونه نشسه بودیم اون دختره از مامانه دوستم ک فوت شده  تعریف میکرد و مامانش اومد لپشو گرف بعد با دوستم تنها شدیم😭

یه عااالمه باهاش حرف زدم ازش سوال پرسیدم 

میدونستم مرده اما برام مث ی زنده بود...

ی جایی مث شمال بودیم حالت ی روستا بود

ی عاااالمههه ازش سوال پرسیدم 

از حرفاش زیاد یادم نمونده 

فقط سوالای خودم یادمه⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦

فقط انگار گفت خونه دارم 

و بعدم گف خیلی اذیت شدم...نمیدونم چرا شما دلیلشو میدونید؟؟؟خودش بم گف ندیدی الان مامانم صورت دوست صمیمو گرفت (یادمه صورت منو گرف دوستم ک نشون بده مامانش چطوری صورتشو گرفتع😭😭)بازم گفت اما یادم نیس

اخه ب خواب مامانش میره میگ خیلی جام خوبه...

بعد بش گفتم من هرشب برات قران میخونم زیارت عاشورا میخونم میفهمی با تعجب زیاااد و خوشحالی نگام کرد جوابمم داد اما یادم نیس

بعد رفتم دوباره برگشتم هی ب خودم گفتم نکنه رفته ولی دیدم اونجاس چادر سرش بود اما موهاش پیدا بود

اومد پیشم..داشتیم باهم راه میرفتیم ازش سوال میپرسدم...یهو ی سگ پارس کنان اومد سمتمون بم‌گف مرگ مث همین سگه هس و همههه جااا برای من تاریک شد...من رفتم قایم شدم ...اما سگم ی حرفی زد اما یادم نیس...و از خواب پریدم😭

میدونید چرا بش گفتم برات قران میخونم با تعجب و لبخند نگاهم کرد...؟؟

توروخدااا بگید خسته شدم دلممم پرررر حرررفههههه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام بهت تسلیت میگم شنیدم بعد مرگ افراد فرشته ها جنازه ها رو از قبر درمیارن میزارن یک قبرستون دیگه  مثلا قبر مومن فک کنم جنازشو فرشته ها میبرن  پیش خانه خدا خاکش میکنن آدمای بد کنار آدمهای بد خاک میکنن  

دوستت چطور دختری بود حجابش چطور بود تو دنیا 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
سلام بهت تسلیت میگم شنیدم بعد مرگ افراد فرشته ها جنازه ها رو از قبر درمیارن میزارن یک قبرستون دیگه & ...

خانواده ی مذهبی بودن 

گاهی با حجاب بود گاهی نه 

حجابش از سر اجبار بود دوس نداشت باحجاب باشه 

بعد الان هر کی میبندش تو خواب چادر سرشه 

مامانشم میگ تو خواب میبینمش چادر سرشه 

و ب مامانش میکه جام خوبه من پیشتونم حالم خوبع

خانواده ی مذهبی بودن  گاهی با حجاب بود گاهی نه  حجابش از سر اجبار بود دوس نداشت باحجاب ب ...

حجاب پیش خدا خیلی مهمه تو آخرت هم چادر سرش کرده زیاد براش استغفار کن براش ثواب بفرست  علت فوتش چیه

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2738
چرا تو خواب چادر سرشه همش

خخب فهمیده اهمیت حجاب تو آخرت چقدره  راستی علت فوتش چی بود چند سالش بود

۲۱.تصادف

خدا بیامرزدش عزیزم دعای صحیفه جبرئیل بخون خیلی ثواب زیاد داره خیلی دوستت ذوق میکنه اون دنیا 

2706