2726
خوب بی ضرر رو دکتر گفت ولی وابستگی نمی یاره یعنی بعدها ممکنه بدون این قرص بی خواب بسه یا دیر بخوابه& ...

والا دکتر برای تنظیم خواب به من داده وابستگی‌هم نمیاره در واقع ب من گفت یه دوره استفاده کن خوابت تنظیم‌بشه دیگه ادامه نده

عزیزم من ۳۳ 

نیم ساعت تا یک ساعت قبل خواب 

ملاتونین ۳ میلی گرم 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

[QUOTE=210848868]اره عزیزم پسرمن ک‌خیلی خداروشکر بهتر شد  امتحان کن  و اطمینان کن ب حرف دکتر عزیزم  ...[/QUOTE

]عزیزم به من گفت ۸و نیم تا ۹ بده ولی من فک می کنم زوده یا نصفه شب یا صبح زود بیدار میشه الان نه و نیم دادم هنوز که نخوابیده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=210848868]اره عزیزم پسرمن ک‌خیلی خداروشکر بهتر شد  امتحان کن  و اطمینان کن ب حرف دک ...

مبخوابه بفرستش تورختخواب خاموشی بزن 

نیم‌ساعت گاهی ۱ساعت طول میکشه ولی مطمئن باش گیج میشه پسرمن ک عادت ب تکون داشت خودش ب نیم‌ساعت میخوابید ب تکون نمیدسید

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
آخرین سوال الان چند وقته دیگه نمیدین و خواب بعدازظهرش چه ساعتیه

من یکماه ک‌ دیگه نمیدم 

چون صبح زود ببدار میشه ساعت ۱ تا۱ونیم‌میخوابن ۳ بیدارن یا۳ ونیم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید