2726
عنوان

سیب زمینی رستورانی😍🤤🥔+عکس

316 بازدید | 11 پست

اینممممم از این ویدیو راحتمون😍😍😋مثل رستورانا برای خودتون سیب زمینی سرخ کنید و لذت ببرید

روش های زیادی برای سیب زمینی رستورانی وجود داره انا این رسپی بنظرم بهترینشه 🙂🛫🏖

بریم که ویدیوشو ببینیم و لطفا لایک ویدیو و فالو کانال یادتون نرهههه

ویدیو⚡:https://aparat.com/v/h8odT

+روی ویدیو نگه دارید تا آبی شه بعد گزینه باز کردن رو بزنید

+یا اگر نشد برید داخل گوگل سرچ کنید:(آپارات کوکینگ با نازنین)

وقتی کانالم اومد اولین ویدیو رو تمشا کنید🙂😊❤

من سراشپز نیستم. اما عاشق غذا هستم. عاشق سنت آن، پختن آن و حتی به اشتراک‌ گذاشتن آن. (زک پوزن) با عشق آشپزی کردن کیف دیگری دارد😁🙈یک عدد شیرینی پز🌝 که دوست داره همه رو باهاتون به اشتراک بذاره:)
وای من اینجوری خیلی دوست دارم😍

قربونت ...خیلی عالی میشه🥰💃

من سراشپز نیستم. اما عاشق غذا هستم. عاشق سنت آن، پختن آن و حتی به اشتراک‌ گذاشتن آن. (زک پوزن) با عشق آشپزی کردن کیف دیگری دارد😁🙈یک عدد شیرینی پز🌝 که دوست داره همه رو باهاتون به اشتراک بذاره:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم چقدر شما هنرمندی فکر میکنم سنتونم کم  باشه درسته؟چند سالته؟😍😍❤

مرسی🥰❤

۱۷ سالمه و عاشق اشپزی کردنمممم😁

خدا حفظت کنه گلم منم همینطور آشپزی رو خیلی دوست دارم منم ۱۹ سالمه😍❤

همچنین خیلی ممنون

ایشالا جفتمون به هر چی میخواییم برسیم کلیم غذاهای خوشمزه درست کنیم🤤🥔🍓

@**شاهدخت**    

@بیشونفرایز     @helenaمامان