2726

بلفضل بود

یه حس عجیبی بهم دست داد و گفتم من که تاحالا به این حضرت متوسل نشدم بزار منم برم سمتش شاید جوابمو داد.

یک شب بعد صلواتو......... حاجتماو خاستم ازشون .

فردا ظهر از بیرون اومده بودم یکم خسته بودم دراز کشیدم و تازه خابم برده بود خاب دیدم یه اقای لاغر قد بلند ولی جدی همه میرن پیشش منم رفتم گفتم اقاااا من چی گفت تو برو حاجتتو دادیم😥و اون لحظه با صدای زنگ موبایلم بیدار شدم و چقدر خوش حال بودم .

ولی الان نزدیک ۴ ماه یا بیشتر میشه که تو زندگیم هیچ اتفاقی نیوفتاده😔

پس چرا حاجتم بروارده نمیشه ؟

کسی میدونه اینجور خابا چقد زمان میبره یا تعبیر شن؟

همش منتظرم و میبینم چیزی نمیشه با خودم میگم نکنه من خیالاتی شدن😣

خدای من خدای غیر ممکن هاست.توبرای ممکن ها گریه میکنی؟🍃

تروخدا ماروهم دعا کنید کرونا گرفتیم دوتا بچه کوچیک دارم 

حالمون خوب نیست 

تروخدا دعا کنید اجرتون با امام رضا

لایک کردید منم واستون صلوات میفرستم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

سلام عزیزم حاجتت دادن ولی سر زمان خودش  زمانی که خیلی به دردت میخوره و خدا رو شکر میکنی 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا ماروهم دعا کنید کرونا گرفتیم دوتا بچه کوچیک دارم  حالمون خوب نیست  تروخدا دعا کنی ...

ان سلاله که شفا پیدا کنید

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728

شوهرم شبيه خاب شما رو ديده بود يك سال طول كشد

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚