2726
عنوان

میخام چاق شم

180 بازدید | 23 پست

سلام.قدم ۱۷۰.وزنم ۶۷.میخام چاق شم تقریبا۷۵تا۷۷کیلو.داروهای زیادی مصرف کردم:پودر کتیرا خوردم.جوانه گندم خوردم.قرص مخمرابجوخوردم.پودر جیسینگ خوردم.پودر اپل خوردم.فقط هرکدومش که استفاده کردم ۲تا۳کیلو افزایش داشتم😪.بازم کم شده.الانم دارم سیپروهپتادین استفاده میکنم که گیجم میکنه😴 منگ منگ میشم اصلا روزای قبل یادم نمیاد چیکار کردم ایا راهو روشی هست کمکم کنید.ممنون میشم⚘❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه بین سن ۱۵تا۲۵هستی طبیعیه

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻
2728

سیپروچشم وضعیف میکنه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

اولین قدم برای افزایش وزن استراحت کافیه یعنی الان وقت بیداریتون به هیچ عنوان نیست

با یه مشاور ورزشی صحبت کن حتما کالری به اندازه و سوخت ساز مناسب باعث افزایش وزن میشه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
پس واسه همینه که چندروزیه تاری دید دارم🤕

آره نخورضررداره

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
میخام چندکیلویی اضافدکنم هرکی میبینهدمیگه لاغری🤕

عضلع سازی کن خب

سیب زمینی آب پز ،شیر خشک،تخممرغ آب پز سینه مرغ بخور

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻
صبحانه سیب زمینی.تخم مرغ.شبر میخورم فقط صورتم یکم چاق میشه‌بدنم هیچ🤷‍♂️

در حال رشدی

باشگاه بری وزنه و اینا حل میشی

شاید

حتی اگه تو خونه هم پرس سینه بزنی قول میدم بهت در عرض کمتر دوماه پهنای سینت بیشتر شه

با دوتا دمبل

داییم مربی باشگاهه

ی برنامه بهم داد رفتم باشگاه انجام دادم 

در عرض س ماه ۲۵کیلو کم کردم باورت میشه ۲۵کیلو

حالا ازش میپرسم بهت میگم چیکارا کنی

2706