2726
عنوان

شماره ۹۱۲

138 بازدید | 23 پست

مگه فقط واسه همراه اول  نیست

پس چرا وقتی میخوام انتقال شارژ کنم از یه همراه اول دیگه میزنه شماره مقصد اشتباهه 

چیکار کنم؟ 

خواهش میکنم بگین دوستم به شارژ نیاز داره ضروریه

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀

شاید فقط به یه خط ۹۱۲ دیگه میتونی منتقل کنی

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید فقط به یه خط ۹۱۲ دیگه میتونی منتقل کنی

میخوام از ۹۱۲ به ۹۱۲ منتقل کنم اما انگار همراه اول نیست به نظرت جز همراه اول چی میتونه باشه؟

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
میخوام از ۹۱۲ به ۹۱۲ منتقل کنم اما انگار همراه اول نیست به نظرت جز همراه اول چی میتونه باشه؟

عزیزم ۹۱۲ دائمیه و نمیشه بهش شارژ انتقال داد

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
۹۱۲ ک دائمیه

نمیشه یعنی واسش شارژ ریخت؟

شاید چون دائمیه بخاطر اون

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

912 شارژ میخواد چیکار؟ ایسگاتو گرفته

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
عزیزم ۹۱۲ دائمیه و نمیشه بهش شارژ انتقال داد

مرسی گلم

چجوری میتونم واسش شارژ بریزم کلا؟

مارو گرفتی نه؟؟؟؟

نه بابا گوز پیچ شده مغزم خنگ شدم 

هول شده بودم به خاطر همین ببخشید قصد سرکار گذاشتن نداشتم

2706