2194
2106

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

برا ما تا هرموقع که تموم بشه😂🔪

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2166

هر وقتی که تموم بشه😂و البته بوی بد و فاسد نگیره... 💔☹️

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه... با یه روایته دیگه که لیلی جای مجنونه... مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه... تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه... 🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد...🖤              بهم گفتی نگام کن...نگات کردم...گفتی چشات منو دیوونه میکنه...گفتی وقتی نگام میکنی حال دلم رو به راهه...گفتی نمیدونم چجوری بگم کنارت بودن چه حس نابیو بهم میده...گفتی من فقط کنار تو ضربان قلبم میره بالا پس یعنی تو با بقیه برام فرق داری...اومدم حرف بزنم...گفتی نه بزار حرفام تموم بشه اونوقت در اختیارتم...گفتی تاحالا شده کنار کسی باشی و دلت براش تنگ بشه...گفتی من همین الآنم دلتنگتم...گفتی با خودته میخوای بمون نمیخوای برو من اصرار نمیکنم...گفتی اما اما اما قلبم برای خودمه...گفتی تا ابد قلبم برای تو میزنه به عشق تو به یاد تو...گفتی حالا در خدمتتم بانو حرفتو بگو...گفتم...قلبت برام قلبم برات🖤🖤🖤
2050