2737
2734
عنوان

بگید پای این رابطه بمونم یا نه؟🙂

261 بازدید | 24 پست

سلام ،دلم میخواد تا آخر بخونید نظرتون بگید یکیو یک سال دوست دارم ،خیلی برام با بقیه  فرق داره،نه اهل رفیق ن مشروب ن دود نه هیج خلافی،الان دانشجو سال آخر فرهنگیان هست ت این یک سال هیچ چیز بدی ازش ندیدم حتی قهر یا کم توجهی یا بی محبتی یک بارم نشده.منو به خانواده اش  معرفی کرده و قصدش جدیه!

🤦🏽‍♀️تنها مشکلی داریم از هم دوریم ۱۲ ساعت اونم چون تعهد  داره نمیتونه بیادشهر ما (تفلون فرهنگی و زبانی نداریم)😑

نمیدونم واقعا پای این عشق بمونم یا نه! میترسم برم بعد پشیمون بشم چرا نموندم میترسم بمونم غربت خسته ام کنه!

(خانوده خودش خیلی بیشتر از خانواده خودم اهل رفت و آمد هستن و شاید میگم بهم سخت نگذره،ولی ما خانواده ام عید تا عید میایین خواهرام  خونه بابام، خانواده خودم پشت هم هستن اما  اصلا هم برو بیا نیستیم میگم شاید اونجا بهتر باشه)

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱

خانوادشو دیدی؟

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹
2738
من و دوس پسرمم همین بودیم  دقیقا ۱۲ ساعت دور بودیم.. و پای هم موندیمو ازدواج کردیم :)) وقتی ی ...

خب تو دوری از خانواده ات سختت نیست؟من فقط از همین موضوع میترسم بزم تو غربت بفهمم چ غلطی کردم🥺

عکس هاشون اره

حرف نزدید یعنی؟ 

این موردارو زیا دیدم راه دور ازدواج کردن و تعطیلات رفتن دیدن خانواده مشکل زیاد نداشتن ولی اگه وابسته به خانواده ای یکم سخت میشه

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
تو که میگی خواهرات عید ب عید میان؟ اینجوری هم سالی چند بار میتونی بیای سر بزنی یا اونا بیان خونه ت&n ...

اره تو خانواده ما زیاد پدر و مادرم اهل رفت و آمد نیستن پدرم فقط عید تا عید خواهرام  دعوت میکنه منم میتونم فقط عید ها بیام 

اما یه دختر برای درد و دل نیلز داره حداقل هفته ای ی بار پیش مادرش غیبت کنه😅💔

2706