2733
2734

من ۴ماهه قرص میخورم اما گاهی حالت تهوع میگیرم میخام دیگ نخورم وجلوگیری طبیعی داشته باشم بنظرتون ممکنه باردار بشم چند ماهی جلوگیری طبیعی داشتم اما ترسیدم قرص خوردم الانم حالت تهوع گرفتم با این قرص😬😬😬😬😫😫😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هشت ساله ازدواج کردم همش جلوگیری طبیعی بوده 

این بستگی به مرد داره 

دوتا بچمم به خاست خودمون بوده

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731

بستگی به عملکردشوهرت دارع یکی میبینی باردارنمیشه حتی تا۱۰سال یکی نه 

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
2738
بستگی به عملکردشوهرت دارع یکی میبینی باردارنمیشه حتی تا۱۰سال یکی نه 

با اجازه استارتر

میشه ۳ تا تاپیک قبلیم و گزارش بزنید بترکه ممکنه شناخته بشم حیاتیه براتون صلوات می فرستم لطفا

اگه گزارش زدید لایک کنید 

من دوتابچه دارم دوتاشم باجلوگیری طبیعی 😶😂😂البته خودمونم بچه میخواستیما ولی نه درحد اقدام

گلم یعنی چی جلوگیری طبیعی کامل داشتین یا نه بعضی مواقع نداشتین؟🙊🙈

با اجازه استارتر میشه ۳ تا تاپیک قبلیم و گزارش بزنید بترکه ممکنه شناخته بشم حیاتیه براتون صلوات می ...

زدم برات

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
2706