2737
2734
عنوان

بارداری با رحم دوشاخ

518 بازدید | 38 پست

سلام عزیزان من دوتا بچه دارم که اصلا نگفته بودن رحمم دوشاخ هست ولی امروز یه سونو کیست رفتم و با کمال تعجب بهم گفت دوشاخه! حتی ان تی و آنومالی که بهترین مراکز تهران رفتم همیشه می‌نوشت طبیعی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالا اشتباه گفته 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2738

شاید اشتباه کرده الان 

خداروشکر زایماناتو کردی حالا میخواد تک شاخ باشه میخواد دوشاخ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
والله منم امروز کشف کردم😐🙄🙄🙄

خب سما كه دوتا بچه داري مشكلي نيست دو شاخش هم كوچيك بوده كه تا حالا نديده بودن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

منم مشکوک بودم قبل بارداری البته یه دکتر فقط گفت 

عکس رنگیم انداختم گفت شکلش یه جوریه ولی چیزی نگغت 

من کلی لاپاروسکوپی سونوی سه بعدی دادم چیزی نگفتن تو بارداریمم چیزی نگفتن 

نمیدونم هست نیست 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
گلی جون در چه حالی ؟ اوضاعت بهتره الان؟ حال یاسمن بهتره

ممنون عزیزم بد نیستیم خداراشکر 

تو‌چه خبر 

تو‌بارداریات مشکلی نداشتی 

من میترسم به هاطر همین مشکل دوباره باردار بشم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706