2410
2553
عنوان

همکارهای محترم فرهنگی لطفا تشریف بیارین💕

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 31 پست
غرب کشور....من منطقه‌ محروم و روستا هستم. همه بچه ها توی شاد هستن اما مدیرا گفتن حضوری....از آبانم ک ...

موفق باشی .. عزیز دلم💕

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تنها مشکل شما نیست اشکال از سامانه سیاست که ابلاغ ها بروز رسانی نشده کلاس ها برای مدیر فعالان به مد ...

اه امسال خیلی مشکل شده ورود معلمها .. برا مدیر هم بجز چند کلاس بیشتر نیومده .  متاسفانه

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

خب معاون محترم چه پیشنهاد دیگه ای دارن! 

نمیشه که الان دو هفته اس کلاس نداشته باشید.. 

من قطعی میگم مشکلی پیش نمیاد 

بعدش که کلاستون آماده شد خودت  دانش آموزان را حذف میکنی.

من از سال پیش خودم چند تا گروه زدم 

هیچ مشکلی هم نداشته تا الان.

در هوایت بیقرارم روز و شب...
2714
خب معاون محترم چه پیشنهاد دیگه ای دارن!  نمیشه که الان دو هفته اس کلاس نداشته باشید..  م ...

والا. میگن تو واتساپ گروه بزنین .. اخه نمیشه که من کل فیلم و کلیپ های ذخیره شدم تو شاد هست ... مرسی از راهنماییت گلم .. با سرگروه کردن چند نفر از بچه ها خودم تو شاد گروه می زنم .. هر چه بادا باد😍

تایپکو ک نخوردم ی راهنمایی دادم عجب  معلم ک این بشه وای ب حال بقیه

راهنمایی از شما خواستم من؟؟؟؟

بخشنامه اومده. که. تدریس در واتساپ ممنوع

مدیرا در جریان هستند  حتی بخشنامه شده هرکی تخلف کنه به ارزیابی عملکرد میفرستنش

به نظرم خوش به حالت😂😂شما هم فعلا استراحت کنید تا  مدیر یه فکری برات بکنه

شاد شادم
بخشنامه اومده. که. تدریس در واتساپ ممنوع مدیرا در جریان هستند  حتی بخشنامه شده هرکی تخلف کنه ب ...

خودشون بخشنامه می کنن . از این طرف شاد کلی مشکل داره برا ورود معلم ..  

چه استراحتی عزیزم ... من که همش نگران و استرس دارم که درس بچه ها عقب نیوفته😥

2706