2137
2106

عزیزان متاسفانه کلاسهای من تا الان تو شاد نیومده😥تو واتساپ هم اصلا کلاس نمیشه .. چون امکاناتش کم هست .. حالا سوال من این هست اگه خودم گروه رو تو شاد برای هر کلاس بزنم .. با بروز رسانی و اومدن کلاسها تو شاد برام مشکلی پیش میاد.... ؟؟؟

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

اگه اشتباه نکنم فقط مدیرا میتونن گروه ایجاد کنن 

بیا خوب باشیم:)                                                              سال ۱۴۰۱ کنکور دارم. هدفم دانشگاه تهرانه با رتبه سه رقمی.        یه روز بعد اعلام نتایج میام و به همتون میگم که شد . که بالاخره یه چیزی تو این دنیا بوده که من حسرت به دلش نموندم .🤩       نوشتنش اینجا بهم انگیزه میده و یه جورایی مجابم میکنه که یه حرفی زدی و باید بهش عمل کنی🤪😂🚶🏿‍♀️                              یه آدم تو یه گوشه از این دنیای خاکستری داره برای آرزوش میجنگه دعا کنین موفق بشه🤚🏿♥️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
من دانش اموزم ولی معلماو مدیرا گروهو میزنن و دانش و اموزا رو اد میکنن

عزیزم از همکاران کمک خواستم.. 😐😐😐

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
مدیر‌من‌ بعضی کلاسا رو دستی اضافه کرد.بقیه اش نیومد بالا ما‌کلا حضوری شدیم.‌

عه خوش بحالتون .. کجا هستین ؟؟؟

2165

کلاس های من تشکیل شده بود اما خودم عضو نبودم. 

از دانش آموزانت بپرس شاید تشکیل شده 

به مدرسه بگو مشکل حل میکنه. کافیه معاون اجرایی مدرسه کد ملی و شماره تلفن شما رو ثبت کنه

کلا هم شما میتونی گروه بزنی هیچ مشکلی پیش نمیاد.

هر وقت کلاسات آماده شد نقل مکان کن 

در هوایت بیقرارم روز و شب...
عه خوش بحالتون .. کجا هستین ؟؟؟

غرب کشور....من منطقه‌ محروم و روستا هستم. همه بچه ها توی شاد هستن اما مدیرا گفتن حضوری....از آبانم کلا میگن بازگشایی میشه. دیگه شاد رو بوسیدم گذاشتم کنار.  هر چند باید روزی چند ساعت توی جاده باشم اما ‌حداقل میرسم خونه دیگه آرامش دارم. شاد چی بود!!!!

عزیزم از همکاران کمک خواستم.. 😐😐😐

😕😐 چه رفتار زشتی

بیا خوب باشیم:)                                                              سال ۱۴۰۱ کنکور دارم. هدفم دانشگاه تهرانه با رتبه سه رقمی.        یه روز بعد اعلام نتایج میام و به همتون میگم که شد . که بالاخره یه چیزی تو این دنیا بوده که من حسرت به دلش نموندم .🤩       نوشتنش اینجا بهم انگیزه میده و یه جورایی مجابم میکنه که یه حرفی زدی و باید بهش عمل کنی🤪😂🚶🏿‍♀️                              یه آدم تو یه گوشه از این دنیای خاکستری داره برای آرزوش میجنگه دعا کنین موفق بشه🤚🏿♥️
کلاس های من تشکیل شده بود اما خودم عضو نبودم.  از دانش آموزانت بپرس شاید تشکیل شده  ب ...

کلاس های بچه ها اومده براشون .. ولی معاونها میگن. مشکل تو سیدا هست برای همکاران .. با بروز رسانی .. می تونم کلاس های قبلی رو حذف کنم؟؟اخه معاون میگه هر دو کلاستون حذف میشه و براتون مشکل پیش میاد

2183
غرب کشور....من منطقه‌ محروم و روستا هستم. همه بچه ها توی شاد هستن اما مدیرا گفتن حضوری....از آبانم ک ...

موفق باشی .. عزیز دلم💕

2191