2726
عنوان

آموزش زبان انگلیسی

210 بازدید | 20 پست

آموزش زبان انگلیسی خصوصی به صورت آنلاین برای دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی تا آخر سال تحصیلی و برای کسانی که میخواهند زبان یادبگیرند ساعتی 45 تومان می باشد برای باراول 35 تومان برای هماهنگی پیج من را فالوکنید و دایرکت دهید english_teacher527

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم حضوری هم ارزون تره هم بیشتر یاد میگیری

اره در ضمن معلم همون لحظه هر سوالی واست پیش بیاد حواب میده

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2728
عزیزم یه مقدار قیمت بالا نیست؟ خود کلاس زبان میشه جلسه ای حدودا 25تومن

عزیزم کلاس زبان موسسه ها به صورت گروهی هست اونی که شما میفرمایین اگر گروهی باشه ارزونتره 50 درصد گروهی ارزونتر میفته خصوصی 45 هست 

بنظرم حضوری هم ارزون تره هم بیشتر یاد میگیری

کسانی که علاقه داشته باشند و تو این ایام کرونا آنلاین هم یادمیگیرند گروهی بله ارزون تر هست 50 درصد ارزونتر برای دانش آموزان حتما تشکیل میشه

سلام عزیزم اسم من لیلا اسم شوهرم علی اسم مادر شوهرم فاطمه

میشه بگی همین ماه عروسی مو میگیریم؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

سلام توروخدا خواهشا لطفا این لطف رو در حق منم بکن جواب منم بده ...!

حس علیرضا بهم چیه ...؟ چی قراره بشه دوست میشیم یا چی ...؟ اگه خواستی برای اینکه بفهمم حست برای من جواب داد و کار کرد یا نه ماه تولدم رو هم بگو ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
اسمتو اسم مادر پسررم بگو 

اسمم پانیذ اسم مادرش زهرا 

حسش بهم چیه و چی میشه ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
خرداد نیستی ؟

نه

اسمتو اسم مادر پسررم بگو 

توروخدا بهم بگو حس علیرضا نسبت بهم چیه و چی میشه مثلا دوست میشیم یا عاشقم میشه و اعتراف میکنه یا بهم میرسیم یا چی و چه زمانی...؟

اسمم پانیذ اسم مادرش زهرا  حسش بهم چیه و چی میشه ...؟

عزیزم حس حسود بودن ینی فقط خوشش میاد ازهم فاصله دارین ولی ارتباط میگیرین ۵یا ۶روز هفته ماه ..چی میشه هم مشخص نمیشه تو تک نیت 

2706