2204
2217

۴ سالشه. جیششو همچنان خیلی وقتا نمیگه. هر راهی رو رفتم از چند جلسه مشاوره و بازی و کادو و تشویق و .... 

خسته شدم دیگه

الان از بعدازظهر باهاش یعالم بازی کردم. چندبار هی گفتم مامان جیش ولی گفت ندارم که ندارم. بعد یهو دیدم جیش کرده. بلندش کردم بردم توالت.بهش گفتم ازت ناراحتم، آخه چندبار گفتم بریم توالت و نیومدی؟‌ بعد باز ازون تو بیرون نمیاد. خودشو خیس آب کرده.هوای اینجا هم خیلی سرده. لباس آوردم عوض کنم. هی با تن خیس تو خونه میدوه

با این شکم بزرگ نمتونم دنبالش کنم. گلوم پاره شد از بس صدا زدم. فقط میگفتم پاشم اینو بزنم له کنم. 

هی چشامو بستم به خودم گفتم اون فقط ۴ سالشه... ولی باور کنید ضربان قلبم رو هزار بود. 

آخرم به زور دستشو گرفتم و سرش خورد زمین و لباساشو تنش کردم با داد و دعوا....

میزنم له میکنم😐💔

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

اوووف😑

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

کسی نیست کمکت کنه گلم؟

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
2240

چندبار زدم بعد نشستم دل سیر خودمو فحش دادم و گریه کردم. دیگه یا میزنم رو پای خودم یا چشمامو میبندم میخوابم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ی خودته؟

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

لج می‌کنه معلومه.فقط حواست باشه بچه دوم میاد بدتر نشه

زمان هیچگاه دردی را دوا نکرده است. این ما هستیم که به مرور به دردها عادت می‌کنیم 🖤...                      اینجا ساکتم باشی فکرات قضاوت میشه...                  
2238

منم تازه نزدیک یک ماهه زایمان کردم دخترم 4سالشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

درکت میکنم. منم خیلی عذاب میکشم از دست خواهر زاده هام😭

هیچ چیزی بیشتر از اینکه سرتون به کار خودتون باشه، براتون آرامش خیال نمیاره... وقتی یکی از درداش واست میگه، نگو خوشی زده زیر دلش... نگو اگه زندگی فلانی رو داشت چی کار می‌کرد. شاید اون درد یا اون مشکل کوچیک باشه، اما امونشو بریده که به زبون اومده! وقتی یکی از درداش واست میگه، نگو چی بگم والا... بگو: «می‌فهممت» درسته که نمی‌فهمی ...یعنی نمی‌تونی بفهمی دردی رو که تجربه نکردی... ولی بگو می‌فهممت ! حداقل فکر میکنه تو هم اون درد رو داشتی و فقط خودش نیست که اون رو تجربه کرده.دل داری دادن که هیچ ، کاش حداقل یاد بگیریم چطوری به درد دل دیگران گوش کنیم ...!خیلی ها هستن که، معمولی ترین داشته های تو براشون آرزوی بزرگیه... قدر داشته هامونو بدونیم🙏 منتظر نباشین یکی بیاد حالتونو خوب کنه، حال خوبی که با اومدن کسی بیاد با رفتنشم میره، باخودتون خوب باشین! کسی بیاد خوبین، کسی هم بره خوبین...واسه ی هیچکس اونقدرام مهم نیست که تو چقد غمگینی و داری لابلای نقاب ارامش و سکوتت چقد رنج میکشی... واسه ی هیچکس تحمل یه چهره ی گرفته و یه حال نگران منفعتی نداره. به خودت اهمیت بده وگرنه لا به لای زندگی از بین میری و هیچکسم نمیفهمه......یه وقتایی باید بزاری هرکی هرجوری دوست داره درموردت فکر کنه،وقتی خودتو باور داشته باشی، به قضاوت دیگران اهمیت نمیدی غصه هاتو فراموش کن^^بذر شادی و امید بکار تو باغچه ی دلت.. 
2244
بچه داری؟ جدی میزنی؟ 

نه بابا من عاشق بچه هام بخصوص اگه بچه ی خودم باشه جونم و میدم(مجردم)

چهارسالشه چرا نمیگه؟

چه حوصله ای دارید دوباره بچه

اه🤭🤭😓🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
2051