2204
عنوان

تب بعد واکسن کرونا ، کمک

597 بازدید | 43 پست

صبح واکسن زدم الان تب کردم 

چیکار کنم زودتر بیاد پایین ۳۹ هست😥

کسایی که تجربه دارن بگن چیکار کنم

https://harfeto.timefriend.net/16393201211652💜پارمیدا منتظرتیم💜Wellcom to my life my beby💜
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

هر ۶ ساعت ی استامینوفن ۵۰۰ ساده بخور با مایعات فراوان

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2306
استامینوفن پونصد بخور  گلابی بخور  آب بزن دست و صورتت  آب زیاد بخور   جوراب ...

استامینوفن واسه بارداری ضرری نداره؟

https://harfeto.timefriend.net/16393201211652💜پارمیدا منتظرتیم💜Wellcom to my life my beby💜

مسکن استامنی ساده تنها میتونی بخوری

خب خب مثل اینکه انگلیس هم واکسن سینوفارم رو به رسمیت شناخت😌 کریسمس همین جمع لندن ایشالا 😁🦌🌲🎅 پیشاپیش هپی نیو یِرز و این صوبتا دیگه🎁🎁🎊😜🎉 🎆🎄🎄🎇🦌 2022 ایز لودینگ ....😋🍾🍻الان قیمت آجیل و هندونه شب یلدا ایقد که زیاد شده 😮خداشاهده قبلنا با همین پول میشد خود یلدا رو عقد کرد😐😂😜پیشاپیش یلدای قرن تونم مبارک😁 🍉 و این آخرین یلدای ۰۰ هست که ما هستیم ☹🍂🍁 یلدای ۱۵۰۰ چیزی جز یه قاب عکس توی  دیوار از ما باقی نیس😕البته فکنم به واسطه ی گوشی های هوشمند همون عکس هم ازمون باقی نمونه 😂خلاصه که سخت نگیرید و یلدا رو دلی خوش بگذرونید😊
2050

فقط نخواب  تا تبت  پایین نیومدهمن نفهمیدم تب کردم خوابیدم   توی خواب تشنج کردم 

کابوس های خیلی خیلی ترسناک میدیدم

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2051