2726
عنوان

بلد نیستم چیکار کنم😭

109 بازدید | 13 پست

میخوام برنامه های دانشگاهمو رو کامپیوترم نصب کنم نمیتونم

اعصابم خورد شد کسی رو هم ندارم ازش بپرسم نمیدونم کجا برم😥

میخوام برم سر کلاس نمیتونم😭😭😭

کلا از هیپی سر در نمیارم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزن گوگل  فیلماشو ببین یاد بگیر

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
چه برنامه ای هست؟

ادوبی کانکت

فلش پلیر 

میخوام تلگرامم نصب کنم که بتونم لینکایی که تو کانال میذارن رو مستقیم تو کامپیوترم باز کنم 

و ایمیلمم تو کامپیوترم میخوام چک کنم نمیدونم باید چی نصب کنم

ادوبی کانکت فلش پلیر  میخوام تلگرامم نصب کنم که بتونم لینکایی که تو کانال میذارن رو مستقیم تو ...

با خود برنامه ادوبی بلدی کار کنی؟

من کلاس زبانم تو ادوبی بود ولی با گوشی بودم و اینکه فقط انگلیسی میشه باهاش تایپ کنی،فارسی بهم میریزه کلماتش

تو گوگل بزن راحت متوجه میشی چیکار کنی یا اگه نشدی از کافی نتی چیزی بپرس 

magic comes in pices🧚🏻‍♀️معجزه ذره ذره اتفاق می افتد💫

وا چه کاریه دانشگاهت حتما گذاشته تو سایت 

یک با گوشی دو کامپیوتر و سه گوشیه ایفون

نرم افزاراشو گذاشته

اگر مودم داشته باشی میتونی وارد  سایت دانشگات شی بعد لینک کامپیوتریو بزن دانلودش کن

کامپیوترمو چجور ببرم؟

نیاز نیست ببری 

برو اونجا خودشون کامپیوتر دارن،ازشون روش کار رو بپرس،طرف رو کامپیوتر خودش نشونت بده بیا خونه امتحان کن 

magic comes in pices🧚🏻‍♀️معجزه ذره ذره اتفاق می افتد💫

اها عزیزم  

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
وا چه کاریه دانشگاهت حتما گذاشته تو سایت  یک با گوشی دو کامپیوتر و سه گوشیه ایفون نرم افزاراش ...

دانلود میکنم نصب نمیشه از همون لینکی که تو سایت دانشگاه هست