2137
2106

وای چقد گشنمه کاش مامانم بیاره برام اصن بوی غذا زیر دماغمه😐😂

نکته اینجاست غذای مورد علاقمههه😂😭

پیشنهادتون چیه اساتید؟🤌🏻🥲

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

برو منت کشی

اشتی😄

خدارو بخاطرت شکرررر❤پاکترین هوا همان لحظه ای ست که دلهایمان هوای همدیگر را میکند❤نه زیبایی تو، نه محبوبیت تو مرا مجذوب خود نکرد تنها آن هنگام که روح زخم مرا بوسیدی من عاشقت شدم❤

بی تفاوت به اطراف برو اشپزخونه غذاتوبکش بیار تو اتاقت بخور

ترامرد.کاربر آقا.از رنجی خسته ام که از آن من نیست با نامی زیسته ام که از آن من نیستامیدوارم حداقل یه روز آدم موفقی بشم تا بتونم بیام اینجا و بگم لطفا کم نیارید، روز های سخت بالاخره تموم میشه و به اون چیزی که میخواید میرسید./ «بخواب واماندهٔ عزیزم بخواب و امید داشته باش به فردا، که دیگر بیدار نشوی میدانم که اینجا رنج میکشی و من برایت آرزو میکنم دیگر فردا نباشی.بخواب پسر بچهٔ کوچکم، من در آغوش نخواهم گرفتت بگذار و برو، اینجا که برای تو جایی خالی نیست به حرف هایم گوش میکنی؟به واقعیت های زندگی‌ات نگاه میکنی؟پس چرا هنوز هم اینجا نشسته ای و مرا مینگری من اشک‌ هایت را پاک نخواهم کرد، برو.نمیگویم پشتِ رفتن، همه چیز زیباست تو لیاقتت این نیست، لیاقت تو کمتر از اینهاست.هروقت که بروی همه را خوشحال میکنی، نمیخواهی کمی خیرخواه باشی؟خشمگین نشو کودک بی‌نوای من، حرف هایمان را گوش کن مرا شکستی، آیینه های دیگر را چه میکنی؟»

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
برو منت کشی اشتی😄

عمرااا😐😐به خودم قول دادم تا چندماه با بابام حرف نزنم😑💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
2050
بی تفاوت به اطراف برو اشپزخونه غذاتوبکش بیار تو اتاقت بخور

وای ضایس دقیقا روبه رو آشپزخونس😐😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بمیر برات😥 چرا قهر کردی؟

لازم نکرده جونتو بذار برا خودت لازمت میشه😐😐😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣پاشو برو یه بشقاب بکش ببر اتاقت هرکی هم خندید بگو با شما قهرم با شکمم که قهر نیستم

راس میگی کم کم باید تسلیم بشم هق 😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183
دیگ واسه مامانتونم غرور نداشته باشین ک پاشو برو بخور  

مامان ک ن

با بابام قهرم

نامردا دارن دولپی میخورن انگار ن انگار من اینجام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای ضایس دقیقا روبه رو آشپزخونس😐😂

سرتو بنداز پایین سریع برو و بیا 

ترامرد.کاربر آقا.از رنجی خسته ام که از آن من نیست با نامی زیسته ام که از آن من نیستامیدوارم حداقل یه روز آدم موفقی بشم تا بتونم بیام اینجا و بگم لطفا کم نیارید، روز های سخت بالاخره تموم میشه و به اون چیزی که میخواید میرسید./ «بخواب واماندهٔ عزیزم بخواب و امید داشته باش به فردا، که دیگر بیدار نشوی میدانم که اینجا رنج میکشی و من برایت آرزو میکنم دیگر فردا نباشی.بخواب پسر بچهٔ کوچکم، من در آغوش نخواهم گرفتت بگذار و برو، اینجا که برای تو جایی خالی نیست به حرف هایم گوش میکنی؟به واقعیت های زندگی‌ات نگاه میکنی؟پس چرا هنوز هم اینجا نشسته ای و مرا مینگری من اشک‌ هایت را پاک نخواهم کرد، برو.نمیگویم پشتِ رفتن، همه چیز زیباست تو لیاقتت این نیست، لیاقت تو کمتر از اینهاست.هروقت که بروی همه را خوشحال میکنی، نمیخواهی کمی خیرخواه باشی؟خشمگین نشو کودک بی‌نوای من، حرف هایمان را گوش کن مرا شکستی، آیینه های دیگر را چه میکنی؟»
چیه غذا؟ من قهر باشم اشتهام کوووور میشه

حالا من عصبی باشم اشتهام دو برابر میشههه😂😂😂💔💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40