2703
2553
عنوان

عذاب وجدان گرفتم

158 بازدید | 10 پست

همسایه مون خیلی پیر بود چند شب پیش داشت پای تلفن با زنش دعوا میکرد صداش میومد خونه ما من از حرفاش مرده بودم از خنده بعد امشب بیچاره فوت کرد زنش فردا میاد بیچاره

خب الان عذاب وجدان واسه چیه؟

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرکاهش وزن 😍وزن فعلی۹۸😪وزن هدف۵۸🤩 شروع رژیم ان شاءالله۱/۱۰/۱۴۰۲من باارادم وبخودم افتخارمیکنم😎وزن فعلی ۹۰🥰درآرزوی پزشکی بزرگ شدم ولی الان دانشجوحقوق دانشگاه آزادم وخیلیم خوشحالم پزشکی قبول نشدم😂درگذران زندگیم فهمیدم هیچ چیز اندازه سلامتی مهم نیس وخداروشاکرم بابتش😍لازم به ذکر باخواندن دعاهای بسیار ولطف خداوائمه ازدواج کردم🤭واگه برگردم به عقب هنوز بیشتردعا میکردم😇

آخی 💔ای بابا

عذاب وجدان چرا

بیخیال عزیزم😂😂🤦🏼‍♀️

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیلی مسخره اش کردم بیچاره رو

پیش بقیه؟

آبجی من یروزداشتیم می‌گفتیم همسایه بغلیمون مستأجران چقدزیادموندن اینجاعصری مرده فوت کردآبجیم انقدعذاب وجدان گرفت

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرکاهش وزن 😍وزن فعلی۹۸😪وزن هدف۵۸🤩 شروع رژیم ان شاءالله۱/۱۰/۱۴۰۲من باارادم وبخودم افتخارمیکنم😎وزن فعلی ۹۰🥰درآرزوی پزشکی بزرگ شدم ولی الان دانشجوحقوق دانشگاه آزادم وخیلیم خوشحالم پزشکی قبول نشدم😂درگذران زندگیم فهمیدم هیچ چیز اندازه سلامتی مهم نیس وخداروشاکرم بابتش😍لازم به ذکر باخواندن دعاهای بسیار ولطف خداوائمه ازدواج کردم🤭واگه برگردم به عقب هنوز بیشتردعا میکردم😇
2714