2410
2553
عنوان

راهی برای گرم شدن مزاج

559 بازدید | 18 پست

عزیزای دل کسی راهی برای گرم مزاج ََشدن بلده؟ احساس میکنم چاقیم از سردی مزاجمه حجامت لاغری هم کردم به مقدار تاثیر داشت، راهکار گرم کردن مزاج چیه؟ 

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️

موووووز🍌

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شنیدم دمنوش های عسل و دارچین ، زنجبیل اینجور چیزا

ولی اندازه داره همینطوری هی گرمی بخوری حالت بد میشه 

برو طب سنتی 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

منم سرد مزاجم اندامم روز به روز مزخرف تر میشه دیه از خودم بدم میاد اینه رو نگا نمیکنم

گاهی به خواستن نیست وقتی قرار نباشد اتفاق بیوفتد حتی از دست سرنوشت هم کاری بر نمیاید گاهی کوه به کوه نه اما ادم به ادم میرسد کنار هم پیرشدن با کنار ایستادن و نگاه کردن و پیرشدن با یکی دیگه خیلی فرق دارد بی رحم ترین شکل ممکن در زندگی اینه یه نفر را توی خودت سرکوب کنی اه ای خدا چقدر سخت است زندگی در دنیای فانی ات مدارا کن با دل عاشقمان☺
2714
شنیدم دمنوش های عسل و دارچین ، زنجبیل اینجور چیزا ولی اندازه داره همینطوری هی گرمی بخوری حالت بد می ...

جای خوب پیدا نکردم دوسال پیش یجا رفتم الکی پول چاپید لاغرم نشدم

جای خوب پیدا نکردم دوسال پیش یجا رفتم الکی پول چاپید لاغرم نشدم

خب تو روز تاپیک بزن بپرس ببین کسی تو شهری که هستی دکتری میشناسه یا نه

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
منم سرد مزاجم اندامم روز به روز مزخرف تر میشه دیه از خودم بدم میاد اینه رو نگا نمیکنم

اخ گفتیییی از شوهرم خجالت میکشم بخدااااا اون چیزی نمیگه اما خودم بدم میاد از خودم غذامم کمه تحرکم دارم نمیدونم چه مرگمه

اخ گفتیییی از شوهرم خجالت میکشم بخدااااا اون چیزی نمیگه اما خودم بدم میاد از خودم غذامم کمه تحرکم دا ...

ادم اصن چیزیم نخوره چاق میشه بخدا دیه عصاب نمونده واسم هر کی میبینه منو میگه وای چقد چاق شدی چخبره سرشون تو زندگیه خودشون نیس هیچ کاری میکنن ادم خجالت بکشه کلا

گاهی به خواستن نیست وقتی قرار نباشد اتفاق بیوفتد حتی از دست سرنوشت هم کاری بر نمیاید گاهی کوه به کوه نه اما ادم به ادم میرسد کنار هم پیرشدن با کنار ایستادن و نگاه کردن و پیرشدن با یکی دیگه خیلی فرق دارد بی رحم ترین شکل ممکن در زندگی اینه یه نفر را توی خودت سرکوب کنی اه ای خدا چقدر سخت است زندگی در دنیای فانی ات مدارا کن با دل عاشقمان☺
2706