2137
2106

خودم 

ی دونه کلیه میدم 

خانواده پدری و مادری هر دوتاش اشانتیون روش

شما چی؟

یه طوری حرف بقیه براتون مهمه،که انگار‌ انگشت وسط ندارین☺🌈

اگه فامیلهارو میگی مفت بیخیالشون شدیم

بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

من خواهر برادرم فراموش میکنم فقط یه میلیاردو بدین😐

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

من بدون پول چند ساله بیخیالشونم

حالا اگه پولم بدن بهم خوشحال تر میشم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2166

پول نمیخوام..خونواده پدریمو میدم پسرشونم که بابامه روش😂😍

خداجون متشکریم که چشم دادی بهمون💔واسه گریه کردن و دیدن این دنیای زشت💔مرسی که پا به ما دادی واسه ی سگ دو زدن💔واسه گشتن تو جهنم دنبال راه بهشت💔آخ که شکرت ای خدا واسه جهان به این بدی💔چی میشد اگه تو دست به ساختنش نمیزدی؟؟؟💔
2165
2183

من با یک میلیون هم خانواده پدری هم مادریمو بیخیال میشم

کلا همه رو انکار میکنم

یک میلیونمو بده😐

یه بغض گنده تو گلومه 😔یه ناراحتی خیلی زیاد یه سنگینی رو قلبم هست😔احساس میکنم مثل ساعت شنی دارم تموم میشم ، منتظر یه معجزم🥺یه اتفاق خوب 😕یه روز صبح بیدار بشم یه خبری که چند ساله منتظر شنیدنشمو بشنوم🥺مطمئنم اون روز که بیاد اشکام بند نیاد😭برای خدا کاری نداره که خدا بخواد یه لحظس،خدایا برای منم بخواه منم ببین منم بنده گناهکارت میدونم اما یه نگاه بنداز بهم که گره ی زندگیم به دست خودت باز میشه💚💚💚

نهههههه خییییییییلی کمهههه

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه... با یه روایته دیگه که لیلی جای مجنونه... مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه... تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه... 🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد...🖤              بهم گفتی نگام کن...نگات کردم...گفتی چشات منو دیوونه میکنه...گفتی وقتی نگام میکنی حال دلم رو به راهه...گفتی نمیدونم چجوری بگم کنارت بودن چه حس نابیو بهم میده...گفتی من فقط کنار تو ضربان قلبم میره بالا پس یعنی تو با بقیه برام فرق داری...اومدم حرف بزنم...گفتی نه بزار حرفام تموم بشه اونوقت در اختیارتم...گفتی تاحالا شده کنار کسی باشی و دلت براش تنگ بشه...گفتی من همین الآنم دلتنگتم...گفتی با خودته میخوای بمون نمیخوای برو من اصرار نمیکنم...گفتی اما اما اما قلبم برای خودمه...گفتی تا ابد قلبم برای تو میزنه به عشق تو به یاد تو...گفتی حالا در خدمتتم بانو حرفتو بگو...گفتم...قلبت برام قلبم برات🖤🖤🖤
من پول میدم یکی بابامو ببره  خانواده شون که اصلا عید به عید نمیبینمشون  جواب تلفناشونم ن ...

چقدر پول میدی😂

یه بغض گنده تو گلومه 😔یه ناراحتی خیلی زیاد یه سنگینی رو قلبم هست😔احساس میکنم مثل ساعت شنی دارم تموم میشم ، منتظر یه معجزم🥺یه اتفاق خوب 😕یه روز صبح بیدار بشم یه خبری که چند ساله منتظر شنیدنشمو بشنوم🥺مطمئنم اون روز که بیاد اشکام بند نیاد😭برای خدا کاری نداره که خدا بخواد یه لحظس،خدایا برای منم بخواه منم ببین منم بنده گناهکارت میدونم اما یه نگاه بنداز بهم که گره ی زندگیم به دست خودت باز میشه💚💚💚
یه میلیارد انقد بی‌ارزش شده که یه واحد پنجاه متری میشه باهاش خرید خدایی برای ده میلیارد دو طایفه پدر ...

کجا واحد 50متری میدن !

اینم نمیدن تهش ی ماشین ابرومند میشه خرید 

1میلیارد دلار باشه بحثش جداست

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🦋تیکر رسیدن به دو حاجتم ،ممنون میشم برای رسیدن بهشون برام صلوات بفرستید🦋