2733
2734
عنوان

هنوز رفتنتو باور ندارم😔

1714 بازدید | 69 پست

۱۳ سال پیش وقتی ۱۷ ساله بودم صبح بیدار شدیم با خانواده صبحونه خوردیم دیروزش روز عید فطر بود درد لعنتی قائدگی باعث شده بود نتونم برم عیادت بابام اما باذوق صبحونه میخوردم که زودی آماده شم و برم ملاقاتش آخه خونواده همه از بهتر شدن حال بابام خبر میدادن دیروز کلا سرحال بوده و به همه دست بلند میکرده حتی چند کلمه ای هم از پشت شبشه ی آی سی یو حرف زده بوده😥

اما...

اما درست زمانی که لقمه ی دومو برداشتم تلفن زنگ خورد شماره معلوم بود که واسه بیمارستان با شوق و ذوق جواب دادم توفکرم بود حتما یکی از ماهارو بابام صدا کرده یت چیزی نیازه که ببریم....

ولی زمونه نامردتر از این حرفاست😔

پرستار گفت گوشیو بده برادر یا مادرت...

پدرم همون زمان از دنیا رفته بود هنوز حسرت آخرین دیدارش بعد ۱۳ سال به دلمه😥

هنوز دختر تهتغاریش چشم براهشه که توعروسی دست پدرشو داشت و میبوسید😔

که بعد زایمانش بچه شو میداد بغل بابابزرگش

که اذان رو بابابزرگش توگوشش میگفت...

که توبارداری دومم که الانه میگفت دخترم چی هوس کردی😔

که اصلا هیچ کدوم فقط میومد درخونمو میزد یه چایی واسش دم میکردم،کفشاشو پاک میکردم،دستاشو بوس میکردم...

روحت شاد پدرم

اگه امکانش هست یه صلوات واسه شادی روح همه ی پدران و پدرمن بفرستین🖤

به وقت ۱۴/۷/۱۳۸۷

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روحشون شاد عزیزم. منم پدرمو وقتی ۶ سالم بود از دست دادم و حسرت خیلییی چیزا به دلم موند.... روحشون شا ...

ممنون عزیزم

روح پدرشمام شاد باشه واسشون صلوات فرستادم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

روحشون شاد عزیزم‌منم پدرم‌مرداد‌ماه فوت کرد و حسرت شنیدن صداش و دیدن روی ماهش ب دلم موند 😔😔

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2738

روحش شاد 

میفهمم چقدررر سخته،الان من هر جا رو نگاه میکنم خاطراتم با مادربزرگم میاد تو ذهن همش حسرت و حسرت میخورم که چرا قدرش و ندونستم و هر دفعه به پدربزرگم نگاه میکنم و چشمای پر از غم و اندوهش و میبینم از تو میشکنم 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

عزیزم

😔 خدا بیامرزدشون

براشون فااتحه میخونم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2706