2137
2106
عنوان

بیایین داستان زندگی من وعشقم 😞

1558 بازدید | 115 پست

بجه ها بیایین تاپیک های زندگیازو دیدم با خودم گفتم منم داستان غم انگیزمو بگم و شاید جالب باشه براتون 😞😞😞😞

من و مثلا مینا دو دختر خرخون تو مدرسه بودیم که بهدخرخون معروف بودیم تو مدرسه هدفمون قبولیرتو بهترین دانشگاه و بود  و    شاگرد اولای رشته ریاضی بودیم 

ادامه پست بعد

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خوب 

پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری تو رو خدا اون دکمه ی خروج و از اون بغل بردارید مرسی اه🥺💔

اسی جان بزار میخونیم

میشه قبلش واسه من بگی اینماه حامله میشم یانه؟؟ جنسیتش چی میشه؟؟ باعرض شرمندگی

یه گل دختر دارم ،، دومی هم در دست اقدامه😁 غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست ، لحظه برخورد چشمم با نگاهت دل بررررفت😊 تاپیکای ناراحتیمو زیاد جدی نگیرید از شدت عصبانیت بحثارو زیااادی بزرگش میکنم بعد میفهمم ب اون بدی هم نبوده 😁

خب خب

اولین صلواتو واسه سلامتی تودلیم و مشکلاتم بفرستین قشنگها😘😍

بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭
2050
فکرو ذکرمون درس و دانشگاه بود فقط میخوندیم تااینکه دیدم مینا داره تو درسش افت میکنه  و حواسش سر ...

توروخدا تند تند بنویس

پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری تو رو خدا اون دکمه ی خروج و از اون بغل بردارید مرسی اه🥺💔

لایک کن بعدا بخونم

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏        تاپیک در مورد سقط مکرر که تجربیات درمانشون و میگن،تگم کنید لطفا                    (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                                  گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک ناراحتم کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪
2183
فکرو ذکرمون درس و دانشگاه بود فقط میخوندیم تااینکه دیدم مینا داره تو درسش افت میکنه  و حواسش سر ...

خب؟؟؟!!!!! 😧

دندون پزشکم و صاحب دوتا عشق ❤ به اسم های ماریا و مارتا هستم 💋 35 سال دارم و عاشق همسرم امیدم 😍 
تو هم عاشق عشق اون شدی پس هیچکدومتون بهش نرسیدید و دل هردوتون شکست و از همم جدا شدید پایان:|

🤣🤣🤣🤣🤣👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

دندون پزشکم و صاحب دوتا عشق ❤ به اسم های ماریا و مارتا هستم 💋 35 سال دارم و عاشق همسرم امیدم 😍