2737
2734
خوندم و خیلی ترسیدم😭

سلام عزیزم

نترس

چیزی نیست

کورتاژ های مکرر برای حذف مول از بدن طبیعیه

دو یا سه بار ممکنه کورتاژ بشی

شاید هم سریعا به تشخیص دکترت دارو درمانی رو برات شروع کنن

البته هر مولی، مول مهاجم نیست، هر مول مهاجمی هم منجر به کنسر نمیشه

باید دید نوع مول شما چیه

عکس سونو گرافی یا جواب پاتولوژی کورتاژت رو بفرست

اگه بیای تاپیک من بهتره

اونجا تعداد زیادی از کسایی که مول داشتن هستن میتونن کمکت کنن

فقط نترس

خوب میشی کاملا قابل درمانه

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
ممنون عزیزم واقعا روحیم بده

الان بتات چنده؟

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نترس چیزی نیست کورتاژ های مکرر برای حذف مول از بدن طبیعیه دو یا سه بار ممکنه کورتاژ ب ...

ببخشید چجوری باید وارد تاپیکتون بشم تازه واردم نمیدونم چجوری بیام، متاسفانه کرونا گرفتم و کورتاژم نکردن هنوز، حتی از کورتاژم میترسم، میترسم چون الان کرونا گرفتم خطرناک باشه دیگه اگه بزنه ب ریم چیکار کنم والا واسه من خیلی طولانی شده از کورتاژ قبلیم ۲ماه میگذره۳ تا دکتر عوض کردم تا دکتر خوب پیدا کردم حالا کرونا گرفتم 😢 اسکن ریه انجام دادم گفتن درگیریه خیلی کم ریه داری حالا من میگم حتما مول بوده اینا متوجه نشدن ولی دکتر گفت نه کرونا دیگه خسته شدم ترسو استرسم که ولم نمیکنه 

2728
35000 ب بالا 

منم ۳۶۰۰۰ بودم

باید کورتاژ کنی و درمان سریعا شروع بشه عزیزم

مول شوخی نداره

از کرونا هم خطرناک تره

من هر دو رو تجربه کردم

مول یه هیولا میشه اگه دنبال درمانش نری