2726
عنوان

داییم میاد دنبالم برا اولین بار پسر داییمو ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جوراب نهایت ۱۰ تومنه خودت روت میشه ببری؟😐

من جیکار پولش دارم اصلا نمیرم بیخیال

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
2728
اخه جوراب کادوعه؟ به خودتون جوراب بدیم ناراحت نمیشین؟

ن کسی ک ب یادم بوده یچی خریده ب هیچ وجه ناراحت نمیشیم

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
خب کوچولوعه نمیدونستم چیکار کنم داییم تا یکی دو ساعت دیگ میاد نمیتونم برم بازار

از فروشنده نظر میخواستی.حالا ک نزدیک اومدنشه اما اگر سیسمونی فروشی نزدیک خونتون هست.حتما یک سر برو.چون بالاخره پسر داییته و ازت توقع دارن.اونم بعد این همه مدت

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
من جیکار پولش دارم اصلا نمیرم بیخیال

خب زشته زن داییت به دل میگیره ناراحت میشه

اگه فعلا نمیتونی براش یه چیز خوب بگیری بردی هم بگو کادو نی نی اومد خونمون میدم بهش این کادو نیست حداقل ناراحت نشن

از فروشنده نظر میخواستی.حالا ک نزدیک اومدنشه اما اگر سیسمونی فروشی نزدیک خونتون هست.حتما یک سر برو.چ ...

اخه مامانم بیاد چیزای بهتر براش میگیریم 

الان من چی ببرم بابامم نیست ازش کارت بگیرم☹ 

بجاش ی جعبه سیرینی میبرم

اره دوماه  بعد ۲۰ سال🥺

اگه میتونی یه مقدار پولم هدیه بده

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
خب زشته زن داییت به دل میگیره ناراحت میشه اگه فعلا نمیتونی براش یه چیز خوب بگیری بردی هم بگو کادو ن ...

اخه زنداییم اینجوری نیست 

اخه مامانم بیاد چیزای بهتر براش میگیریم  الان من چی ببرم بابامم نیست ازش کارت بگیرم☹&nbs ...

اره نده اونو.همون شیرینی رو ببر

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
2706