2726

🥺🥺 هیجان دارم براش ی جوراب گرفتم 

میخوام ی جعبه شیرینم بگیرم ب نظرتون کافیه؟

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نیه؟ 😍

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2728
لعنت ب اون کسی که ب شما خانما یاد داد جوراب هدیه و کادو میتونه محسوب بشه😐توهینه ب شخصیت ادم هیچی نخ ...

😐😐😐 عجبا

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
اخی هدا حفطش کنه. هرچی در توانت بگیر عزیزم. حتما خوشحال میشن

چشم حتما

جوراب ک هدیه جالبی نیس گلم.یک پاپوش خوشگل میگرفتی حداقل

خب کوچولوعه نمیدونستم چیکار کنم داییم تا یکی دو ساعت دیگ میاد نمیتونم برم بازار

2706